Главная » ПІДРУЧНИКИ 11 КЛАС

ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ 11 КЛАСУ

Підручники для 11 класу шкіл з українською мовою навчання

 

Купити всі необхідні й альтернативні підручники для 11 класу загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл з українською мовою навчання можна в нашому Книжковому інтернет-магазині. Також тут можна купити матеріали для підготовки до ЗНО-2016 із усіх визначених навчальних предметів і супутню літературу. А тепер про все – більш докладно.

У нашому продажу – відносно нові (за терміном видання) підручники з таких шкільних предметів: «Економіка», «Екологія», «Креслення», «Астрономія», «Людина і світ»; «Алгебра», «Геометрія», «Фізика», «Хімія», «Біологія», «Географія», «Українська мова», «Українська література», «Російська мова», «Зарубіжна література», «Історія України», «Всесвітня історія», «Захист Вітчизни», «Інформатика», «Технології», «Художня культура», «Англійська мова», «Німецька мова», «Французька мова» рівня стандарту й академічного рівня. Всі підручники мають грифи МОН України, гарний друк і сучасне естетичне оформлення.

Виготовили ці чудові навчальні посібники для 11 класу наступні видавництва Києва: «Академія», «Вежа», «Генеза», «Грамота», «Книги України», «Літера ЛТД», «Наш час», «Освіта», «Педагогічна думка», «Школяр»; видавництва Харкова: «Гімназія», «Оберіг», «Основа», «Ранок», «Світ дитинства», «Сиция»; видавництва Запоріжжя – «Прем'єр», Кам'янця-Подільського – «Аксіома», Тернополя – «Астон», «Навчальна книга – Богдан».

Наші випускники в цей останній рік навчання у школі мають зробити дуже багато. Звичайно, здобути відмінні знання за допомогою таких гарних підручників, учителів і власної старанності. Але вони вже відчувають себе однією ногою в якомусь вищому навчальному закладі, й тому докладають усіляких зусиль (у вигляді підготовчих курсів і т. ін.) для того, щоб їхня мрія здійснилася. А ще на них чекають дуже складні й незвичні іспити у вигляді ЗНО. Незвичними переважно вони здаються тому, що проводяться не в рідній школі, де всі один одного вже давно чудово розуміють, а в якомусь спеціально відведеному місці за межами рідного навчального закладу.

Бали за це зовнішнє незалежне оцінювання зараховуються як вступні іспити до вищих навчальних закладів.

Добре, що хоч у школі не треба потім брати участь у ДПА (державній підсумковій атестації), бо отримані в ЗНО бали автоматично зараховуються. Слід лише добре продумати список навчальних предметів за вибором, щоб остаточно вирішити питання зі вступом до інститутів (університетів).

Залишається нерозв'язаним тільки одне питання: «Як же підготуватися до цього оцінювання?»

У нашому інтернет-магазині відведена окрема тека для матеріалів до ЗНО-2016. Щоправда, розміри посібників, які містять матеріали для підготовки, злегка лякають випускників (та й батьків також). Але робота за ними просувається швиденько, варто лише її своєчасно почати (не за тиждень до іспитів).

Шановні одинадцятикласники, пам'ятайте, що згаяний час не повернеш! Замовляйте й купуйте необхідні посібники вже зараз!

Ми впевнені, що Ви все зможете! Успіхів!


YjgyZDFi