Главная » ПІДРУЧНИКИ 10 КЛАС

ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ 10 КЛАСУ

Купити підручники для 10 класу можна тут. Наш Книжковий інтернет-магазин має найповніший набір навчальної літератури для загальноосвітніх і спеціальних шкіл з українською мовою навчання. Також ми можемо запропонувати Вам, дорогі покупці, широкий вибір додаткових навчальних посібників для старшокласників. Оскільки десятикласники для найближчого часу життя обрали саме навчання, то вся література із поглибленого вивчення багатьох дисциплін – якраз для Вас!

А тепер – конкретніше про шкільні підручники для 10 класу. Майже всі виставлені для продажу примірники видані останнім часом, усі допущені Міністерством освіти і науки України до використання у навчальному процесі. До їхнього випуску доклали немало зусиль провідні видавництва багатьох міст нашої Батьківщини, а саме: «Академія», «Алатон», «А. С. К.», «Вежа», «Генеза», «Грамота», «Зодіак-ЕКО», «Ліра-К», «Освіта», «Планета книжок», «Форум», «Школяр» (місто Київ);  «Прем'єр» (місто Запоріжжя); «Аксіома» (Кам'янець-Подільський); «Астон», «Лібра Терра», «Навчальна книга – Богдан», «Підручники і посібники» (місто Тернопіль); «Гімназія», «Оберіг», «Ранок», «Світ дитинства», «Сиция» (місто Харків).

Серед обов'язкових у програмі 10 класу вивчаються нові навчальні предмети: «Захист Вітчизни» і «Технології». Також викладаються українська мова та література, російська мова й зарубіжна література, іноземна мова, історія України і всесвітня історія, алгебра й геометрія, хімія і фізика, біологія і географія, інформатика і правознавство.

У підручниках для старших класів обов'язково вказується рівень навчання: стандарт чи академічний. Звертайте на це увагу при виборі посібника для роботи.

Шановні десятикласники, батьки і вчителі, звертаємо Вашу увагу на те, що видавництва міста Харкова «Гімназія» та «Ранок» продовжують випуск підручників із математики (алгебри й геометрії), а також – збірників завдань для поглибленого вивчення навчальних предметів. Для тих школярів, які вже давно користуються даною літературою, програмний матеріал уже здається нецікавим або занадто легким.

Такі самі враження, гадаємо, й у тих постійних наших покупців, які з першого класу (можливо, з сьомого) купували й використовували в роботі продукцію видавництва «Лібра Терра» міста Тернополя або видавництва «Ранок» міста Харкова (підручники з відео- та аудіододатками) для поглибленого вивчення англійської, німецької, французької мов та інше.

Якщо Ви, шановний відвідувачу, про це раніше не знали, можна просто зараз відкрити відповідну теку й ознайомитися з пропонованими там посібниками. Навчатися ж ніколи не пізно! Можна замовити матеріал на клас-два нижче й виконувати посильні для Вас завдання.

У нас є багато цікавої літератури, на будь-який смак! Відвідуйте частіше наш сайт, замовляйте й отримуйте все, що Вам до вподоби!

Ваш інтелектуальний рівень – у Ваших руках і в наших підручниках!

Наш Інтернет-магазин чекає Ваших замовлень на підручники для 10 класу! Доставка можлива в Київ та всі населені пункти України.


NjMzMDU