Главная » ПІДРУЧНИКИ 1 КЛАС

ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ 1 КЛАСУ

Купити всі підручники (букварі) для 1 класу за новими програмами можна в нашому Книжковому інтернет-магазині. Щоб Вам у нас було зручно й комфортно, всі умови перегляду, замовлення й купівлі навчальних посібників нами старанно  продумані.

Ми чудово розуміємо, що для дітей першого року навчання у школі, з метою виховання позитивного ставлення до самого процесу, потрібно обирати підручники високої якості, яскраво і змістовно оформлені, затверджені Міністерством освіти і науки України. Тому навчальні посібники таких видавництв міста Києва, як «Освіта», «Генеза» і «Грамота», займають найпочесніше місце серед загального асортименту наших товарів.

Шановні покупці, тут Ви можете замовити і придбати для 1 класу букварі, підручники з математики, російської мови, природознавства, образотворчого мистецтва, мистецтва, основ здоров'я, трудового навчання, англійської та інших іноземних мов у будь-якій кількості. Для оптових покупців існує постійно діюча система знижок. Підручники для 1 класу, виставлені на сайті для продажу, супроводжуються всебічною характеристикою: про видавництво, місце й час друку, авторів, зміст і якість матеріалу. Також від наших онлайн-консультантів за телефоном або в письмовій формі Ви можете отримати додаткову інформацію про наявну продукцію; вони допоможуть Вам підібрати необхідні або бажані підручники, якщо Ваша школа чи Ваш клас працюють за особливою програмою.

Інформація цього абзаца стосується батьків, які не дуже сподіваються на те, що вчителька, єдина на всіх 20–30 учнів із різним ступенем підготовки та різними можливостями розумового розвитку, зможе однаково чудово навчити дітей усього того, що записано у програмах навчальних предметів. До обов'язкових підручників і зошитів в 1 класі можна додати з любов'ю підготовлені альтернативні букварики для першокласників або дошкільнят, різноманітні прописи-розмальовки й увечері, з милою усмішкою, пропонувати дитині: «Ану, доню (синку), покажи, чи вмієш ти вже читати (писати і т. д.)». При цьому бажано попасти саме на ту букву, цифру, які дитина в даний момент вивчає. Для цього слід підготуватися, зазирнувши до шкільних зошитів, прописів і букваря. Дитині буде навіть приємно похвалитися своїми вміннями, а користь від цих додаткових занять у нестандартних посібниках – просто неоціненна! Домашні завдання в першому класі практично не задаються, тому деякий час для заняття-гри можна знайти. Підібрати актуальні посібники за віком, потребами, ступенем розвитку дитини Вам допоможуть наші консультанти.

Замовлені підручники для 1 класу, в разі їхньої наявності, відправляються зручним для Вас видом доставки у стислий термін. Якість товару й виконання замовлення гарантуємо!

Гарних Вам покупок і успіхів у навчанні Вашим маленьким школярам!


MjYyYWIwY