Главная » ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ

ПОСІБНИКИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ШКОЛИ

Підготовка до школи з раннього віку

Купити недорого навчальні посібники для групової та індивідуальної підготовки до школи можна тут.

Незабаром Вашій дитині – йти до школи. Кожна родина сподівається, що їхній синок (або донечка) за знаннями буде на першому місці серед однолітків (чи хоча б у кращій десятці). Та чи завжди здійснюються ці не такі вже й недосяжні мрії? Практика показує, що нерідко буває й зовсім навпаки. А кращими в навчанні стають лише кілька учнів класу. Зрештою, це й не так важливо. Головне, щоб дитина помітно розвивалася по відношенню до її власних можливостей і здібностей.

А стосовно «найкращої дитини»... Скажіть собі відверто: «Чи все можливе ми зробили для того, щоб наш малюк дивував усіх своїми різнобічними знаннями і вміннями, підготовленістю до сприйняття шкільної програми?» Як кажуть, під лежачий камінь і вода не тече! А підготувати в наш час дитинку до школи – зовсім не складно. Було б тільки бажання!

У нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM» цілий розділ присвячений всебічній підготовці дитини 4–6 років до задовільного фізичного, психічного й розумового сприймання шкільних знань і навичок. У ньому розміщено дуже багато чудових яскравих і корисних навчальних посібників на покупців різного достатку, які здебільшого сприймаються дітьми як розвага, гра. Щоб і Вам, і нам було легше розбиратися в літературі, їх поділено на окремі теки за специфікою підготовки дитини. Ознайомтеся, будь ласка, з їхніми назвами!

У даних теках містяться зошити і книжечки різного формату й різних видавництв. Мінімально можна обрати 2-3 посібники, в яких би розвивалися хоча б математичні навички, елементарні навички читання й фізичні можливості руки (малювання, розфарбовування, письмо тощо).

Посібники харківського видавництва «Школа»

Левову частку всіх посібників для дошкільнят становлять книжки й робочі зошити (зошити з друкованою основою) харківського «Видавничого дому „Школаˮ», зокрема його директора Федієнка В. В. Посібники видаються за всіма тематиками розвитку дітей українською та російською мовами.

Дозвольте за порядком розміщення тек навести лише по кілька посібників видавництва «Школа».

  • 1. «Англійська для дошкільнят», «Изучаем английский легко» (у 3 частинах), автори – Т. Жирова, В. Федієнко.
  • 2. Букварі «Читайлик», «Читайка» (кілька різних випусків із такими назвами), автор – В. Федієнко.
  • 3. «Веселкові кольори. Малятко-розумлятко», О. Радушинська.
  • 4. «Веселі цифри», В. Федієнко, «Весела лічилочка від 1 до 10», Л. Савчук, «Яка цифра сховалась?», В. Федієнко, серія «Математика та логіка», В. Федієнко, Ю. Волкова.
  • 5. «Домашня логопедія», «Твоя перша книга для читання», А. Журавльова, В. Федієнко.
  • 6. «Логіка, пам'ять, увага», В. Федієнко.
  • 7. «Вивчаємо літери», «Вчимось писати друковані літери», «Готуємо руку для письма», «Каллиграфический тренажер», В. Федієнко.
  • 8. «Вчимось читати без проблем», В. Федієнко.
  • 9. «Дитина і суспільство» (і багато різних посібників про ознайомлення з природою), В. Федієнко, Ю. Волкова, «Ми готуємось до школи без проблем», В. Федієнко.
  • 10. «Їду, плаваю, лечу», «Веселі цифри», «Тварини в лісі», «Тварини на фермі» (книги з рухомими елементами), В. Федієнко.

Замовити посібники будь-якого видавництва чи автора оптом або в роздріб можна онлайн за адресою:  schooldream@ukr.net чи за телефонами: +380971899420,  +380637879549

у наших консультантів. Таким же чином Ви зможете отримати відповіді на всі Ваші запитання стосовно навчальної (чи художньої) літератури.

Ми – завжди на зв'язку! Звертайтеся!

 


YzI1MDgzND