» Підготовка до ДПА в 4 класі
Підготовка до ДПА в 4 класі в 2017 році

Підготовка до ДПА в 4 класі

Уже багато років поспіль результати чотирирічного навчання учнів у початковій школі перевіряються іспитами – державною підсумковою атестацією (ДПА 2018 4 клас). Вона є обов'язковою для всіх типів шкіл і проводиться в чітко визначений термін.

 

Предмети для складання ДПА

Державним стандартом передбачене складання ДПА в школах з українською мовою навчання – за трьома предметами: українська мова, літературне читання й математика, у школах із російською мовою навчання переважно до цих самих іспитів додаються російська мова та російське літературне читання.

Атестація може проводитися:

а) за матеріалами, підготовленими кожним учителем (офіційно схваленими адміністраціями шкіл);

б) за виданими збірниками для державної підсумкової атестації або підсумкових контрольних робіт.

У процесі навчання учні отримують знання, необхідні для виконання всіх видів завдань ДПА. Проте вчителі (й навіть турботливі батьки) вважають за необхідне спеціально готувати своїх школярів до складання перших у їхньому житті іспитів.

Готуватися можна за виданими з цією метою для кожного предмета збірниками завдань, максимально наближеними за змістом до збірників для офіційного проведення ДПА.

Видавництва, які випускають збірники ДПА для 4 класу

Навчальні посібники для підготовки до державної підсумкової атестації та її проведення готують видавництва «Генеза» й «Освіта» міста Києва, «Навчальна книга – Богдан» та «Підручники і посібники» міста Тернополя, «Ранок» міста Харкова.

Серед них є збірники завдань як для трьох (п'яти) навчальних предметів у одному посібнику, так і для кожного окремо. Вони відрізняються обсягом варіантів, розміщених у них.

Видавництво «Підручники і посібники» пропонує вчителям і батькам три види збірників:

а) орієнтовні контрольні роботи (по 24 варіанти з кожного предмета);

б) збірники підсумкових контрольних робіт для ДПА;

в) поетапну підготовку (контрольні роботи для використання протягом року).

Також можна придбати «Відповіді» для всіх видів збірників із ДПА, які використовуються для контролю й перевірки знань учнів.

Купити оптом збірники для проведення державної підсумкової атестації, для підготовки до неї або відповіді можна в нашому книжковому інтернет-магазині за електронною адресою  schooldream@ukr.net,  замовити онлайн або за даними номерами телефонів:  +380637879549.

Ми обов'язково надамо знижки оптовим, нашим постійним покупцям та вчителям. Заявки обслуговуються зі всіх міст і сіл України.

 

MWVjM