Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я » Основи здоров'я Підручник 8 клас Н. І. Гущина - Сиция -


        

Основи здоров'я Підручник 8 клас Н. І. Гущина - Сиция -

Основи здоров'я Підручник 8 клас автор Н. І. Гущина видавництво Сиция

В наявності

 

Артикул: 978-617-7205-10-3
Видавник: СИЦИЯ
Сторінок: 176
Формат: 100х70
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Київ
Серія: Нова Українська Школа (НУШ)
Ціна:
250,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з основ здоров’я для 8 класу Н.І. Гущина, С.В. Василенко видавницва "СИЦИЯ" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Ваше життя сьогодні — це пізнання світу й себе, жага знань, дорослішання і прагнення незалежності, становлення особистості, формування позитивної самооцінки, розвиток складових інтелектуальної, емоційної, соціальної та фізичної зрілості. Це непрості процеси. Як допомогти вам орієнтуватись у дорослому світі?

У підручнику ми, авторки, звертаємось із довірою до кожного з вас. Хочемо розповісти, як убезпечити себе і допомогти іншим у небезпечних ситуаціях, як оцінити рівень своєї дорослості, які соціальні ролі ви можете грати у своєму віці, які життєві навички вам допоможуть у цьому. Також ми розповімо про оздоровчі системи, раціональне харчування, здоровий спосіб життя, про те, як підвищити самооцінку та навчитися приймати важливі рішення.

Історії про різних людей — життєві ситуації, наведені у підручнику, — слугуватимуть становленню вашої індивідуальності, духовному зростанню, формуванню нових рис, притаманних зрілій особистості.

Відпрацювання алгоритму постановки й досягнення мети, засвоєння прийомів ефективного запам’ятовування, концентрації уваги, підготовки до контрольної роботи допоможуть вам успішно навчатися та досягати успіху.

Зверніть увагу на будову підручника.

На початку кожного розділу подані вимоги до результатів вашого навчання — що слід знати, які навички слід формувати, які алгоритми засвоїти. Кожен параграф — це нова тема, він містить виклад усіх передбачених програмою питань.

Для того щоб ви навчились працювати з різними джерелами інформації, ми використали фрагменти наукових статей, матеріали з преси, з офіційних сайтів державних установ, дописи із соціальних мереж.

У підручнику є багато малюнків, інтелект-карт, інфографіки, схем. До них ми наводимо завдання практичного спрямування, емоційно- ціннісні та особисто значущі, які допоможуть вам сформувати необхідні життєві навички. Ми використали інфографіку та схеми, що відображають інформацію комплексно, залучають зорову пам’ять та спрощують розуміння матеріалу.

Ключові ідеї параграфів подано у вигляді інтелект-карт або схем. Інтелект-карти допоможуть узагальнити інформацію, проаналізувати, чи все було зрозуміло, що нового дізнались, що є важливим, які питання викликали труднощі і чому. А далі ми пропонуємо вам, працюючи у групах чи парах, узагальнювати матеріал самостійно та візуалізовувати його (поради дивіться на другому форзаці та на с. 90-91).

Підручник з основ здоров’я для 8 класу Н.І. Гущина, С.В. Василенко видавницва "СИЦИЯ" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: СИЦИЯ

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NGNlMjlkY