Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 4 КЛАС » ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я

РОБОЧІ ЗОШИТИ З ОСНОВ ЗДОРОВ'Я 4 КЛАС

Автори шкільних посібників не обійшли увагою навчальний предмет «Основи здоровя. 4 клас». Було видано лише 2 підручники, але робочі зошити з основ здоровя для 4 класу написали в чотирьох видавництвах: «Алатон», «Генеза» міста Києва, «Підручники і посібники» міста Тернополя та «Ранок» міста Харкова.

До підручника Гнатюк О. В. робочі зошити видали: його автор; творчі групи двох міст: О. Лабащук і Т. Решетуха; Діптан Н. В. та Чекіна О. Ю. Усі посібники схвалені Міністерством освіти і науки України до використання в навчальному процесі, мають достатню для даного віку кількість малюнків, схем, цікавих практичних завдань, а головне – закріплюють дуже важливий для життя і здоровя дитини навчальний матеріал, який було викладено в основному джерелі знань.

До підручника Беха І. Д., Воронцової Т. В., Пономаренко В. С. і Страшко С. В. «Основи здоровя. Зошит-практикум. 4 клас» написали його дружні автори в тому самому складі й у незмінному видавництві. Також свій посібник підготували і для цього підручника Діптан Н. В. та Чекіна О. Ю.

Наш Книжковий інтернет-магазин пропонує купити тут за цінами виробників і зі знижками будь-який посібник у необмеженій кількості. Замовити можна за телефонами:  +380971899420, +380637879549 або онлайн.

Якість доставки гарантуємо!

 


ZDg4Nj