Главная » ПІДРУЧНИКИ 5 КЛАС » ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я

Підручники з основ здоров'я у 5 класі

Два чудових підручники з основ здоровя для 5 класу за новою програмою чекають на своїх покупців у нашому Книжковому інтернет-магазині. Ми обрали їх за те, що вони по-сучасному і з любовю оформлені, а головне – рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання в навчальному процесі. Купити їх за собівартістю можна в необмеженій кількості.

Чудово, що держава дбає про здоровя школярів, змушує видавництва готувати спеціальні посібники для вивчення чітко визначених тем, виділяє хоча б один урок на тиждень для підготовки дітей до здорового способу життя, для вивчення шляхів збереження існуючого здоровя!

У 5 класі учні вивчатимуть багато тем із правил безпеки дорожнього руху, умови фізичного і психічного здоровя, ознайомляться з правилами поведінки на воді й біля водоймищ, із комфортними умовами спілкування між людьми й людей із природою.

Підручник «Основи здоровя. 5 клас», надрукований у видавництві Києва «Алатон» обсягом 180 сторінок, написала дружня група авторів, відомих учителям і учням уже кілька років: І. Д. Бех, Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, С. В. Страшко.

Навчальний матеріал розміщений у підручнику вільно й комфортно. Простежується чітка структура подачі тематичних статей. Використовуються різні способи виділення головного: кольорове тло, умовні позначення, схеми, таблиці. Викладення матеріалу супроводжується великою кількістю ілюстрацій.

Другий підручник «Основи здоровя. 5 клас» із нашої «полиці» підготовлений до друку у видавництві «Генеза» міста Києва обємом 208 сторінок ще більшою групою авторів: Т. Є. Бойченко, С. В. Василенко, Н. І. Гущиною, І. П. Василашко, Н. С. Коваль, О. К. Гурською.

У ньому – цікаві й гарні початки тем, активно використовується кольоровий фон, чітко виділяються правила. Малюнки й кольорові світлини дуже красиві, чудово доповнюють матеріал таблички і схеми. У кінці тем пропонуються тестові завдання для закріплення знань.

Замовити підручник будь-якого видавництва й автора можна за телефонами    +380971899420, +380637879549 або онлайн за адресою:  schooldream@ukr.net зі всіх областей України й отримати зручним чи можливим видом доставки через кілька діб.

Чекаємо Ваших повідомлень!

 


Грн
Грн
Основи здоров’я Підручник 5 клас Т.Є. Бойченко, С.В. Василенко - Генеза -empty
Підручник розроблено відповідно до нового Державного стандарту і програми МОНмолодьспорту України. Підручник складається з чотирьох розділів, матеріали яких підкажуть, як навчитися організовувати свій
Основи здоров’я Підручник 5 клас Т.Є. Бойченко, С.В. Василенко - Генеза -

Ціна 270,00 Грн

В наявності
NjE4M2M