Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 4 КЛАС » ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

АЛЬБОМИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА 4 КЛАС

Усіх покупців порадує така велика кількість зошитів-альбомів з образотворчого мистецтва для 4 класу!

Наш книжковий інтернет-магазин «SCHOOLDREAM» старанно підібрав їх до всіх підручників, за якими навчаються нині школярі в 4 класі. Замовити й купити посібники для уроків малювання можна просто зараз, проглянувши представлені зразки.

До підручника «Образотворче мистецтво» Калініченко О. В., Сергієнко В. В., Калініченко В. В. у такому ж дружному складі підготували до друку робочий зошит його автори. Хоча він і носить таку назву, але фактично – це альбом із різнокольоровими аркушами і зразками вже виконаних за темами робіт, поетапний інструктаж інших виробів образотворчого мистецтва.

До підручника Резніченко М. І., Трач С. К. його другий автор написала навіть два зошити-альбоми, один із яких вважається посібником. (Одного на цілий рік, і справді, малувато.) Обидва зошити видані в Тернополі, в «Навчальній книзі – Богдан». Вони чудово доповнюють теоретичний матеріал підручника й допомагають учителеві провести уроки на високому рівні.

І ще один дуже зручний альбом автора Бровченко А. В. підготувало видавництво «Генеза». Хоча він і прикріплений до підручника цього самого автора, та на нашу думку, ним можна користуватися у будь-якому випадку.

Отже, вибір у Вас великий!

Гарних Вам покупок!

 


ZDg2YmQ