Главная » ПІДРУЧНИКИ 3 КЛАС » ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

ПІДРУЧНИК З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА 3 КЛАС

Вітаємо Вас, шановний відвідувачу! Цікавить підручник з образотворчого мистецтва для 3 класу? Він підготовлений уже відомими Вашим учням авторами Калініченко О. В. та Сергієнко В. В. і надрукований у провідному київському видавництві «Освіта».

Посібник має гриф Міністерства освіти і науки України, містить 145 сторінок і величезну кількість різнобарвних малюнків, ілюстрацій, кольорових фото, які допоможуть юному художнику (Вашому третьокласнику) виконати всі заплановані малюнки, макети й інші роботи.

У ньому також є ігрові моменти, цікаві віршики й завдання. Весь навчальний матеріал розрахований на розвиток творчої уяви дитини, самостійність та ініціативність.

Видавництво «Богдан» м. Тернопіль також надрукувало підручник з образотворчого мистецтва (3 клас) авторів Резніченко М.І. та Трач С.К., який є продовженням серії посібників з першого класу. Дане видання є якісним, кольоровим, логічно збудованим. Воно містить багато ілюстрацій, надає натхнення учням в творчому зростанні.

Наш Книжковий інтернет-магазин надсилає літературу обраним клієнтом видом доставки в будь-яке місто: Київ, Полтаву, Чернігів, Івано-Франківськ, Львів, Миколаїв, Запоріжжя, а також – за харківськими адресами. Замовити навчальні посібники з образотворчого мистецтва можна за телефонами  +380637879549, +380971899420

або за електронною адресою  schooldream@ukr.net

Звертайтеся до нас!

 


ZGFhNThh