Главная » ПІДРУЧНИКИ 2 КЛАС » ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

ПІДРУЧНИК З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА 2 КЛАС

Незвично бачити на нашому сайті два підручника для навчального предмета в порівнянні з іншими уроками (можливо, ситуація незабаром зміниться). Зате як це чудово: не мати конкурентів! Представляємо Вам підручник «Образотворче мистецтво», 2 клас, авторів Калініченко О. В. й Сергієнко В. В., виданий у Києві («Освіта»). Посібник містить 145 сторінок, рекомендований МОН України, добре узгоджений із віковими особливостями другокласників.

«Образотворче мистецтво. 2 клас» - підручник видавництва «Богдан» м. Тернопіль. Автор цього посібника Трач С.К. Дуже яскраве видання, якому надано міністерський гриф.

Купити підручник «Образотворче мистецтво», 2 клас, Калініченко або Трач можна тут і зараз, у нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM». Наші ціни – від виробника, оптовим покупцям ми робимо знижки.

Якщо обрали товар, замовляйте!

Отримуйте тільки нашу літературу!


Грн
Грн
Образотворче мистецтво Підручник 2 клас Калініченко О.В  - Освіта -empty
У підручнику, укладеному відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти в галузі «Мистецтво» та відповідної базової навчальної програми, подано матеріали, що сприяють
Образотворче мистецтво Підручник 2 клас Калініченко О.В  - Освіта -

Ціна 110,00 Грн

В наявності
YzY2Y