Главная » ПІДРУЧНИКИ 1 КЛАС » УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ » НУШ Швидкочитаночка 1 клас Сучасні вправи Л.А. Антонова - Літера -


        

НУШ Швидкочитаночка 1 клас Сучасні вправи Л.А. Антонова - Літера -

Швидкочитаночка 1 клас Сучасні вправи і оповідання, для вдосконалення читання автори Л.А. Антонова, С.В. Крупчан видавництво Літера

В наявності

 

Артикул: 9789661788908
Видавник: Літера
Сторінок: 48
Формат: 100х70
Друк: Двоколір
Обкладинка: М'яка
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Київ
Ціна:
26,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Удосконалення техніки читання, Доступні сучасні тексти, Зручний контроль техніки читання, Розширення площі здорового сприймання, Формування навичок виразного читання за новою програмою.Читання - це не тільки джерело багатого духовного життя, основа розвитку інтелекту, а й передумова успішного навчання у школі. Учневі, який читає повільно, важче сприйняти й усвідомити інформацію, необхідну для опанування предметів, передбачених шкільною програмою. Виконання домашніх завдань у такої дитини займає більше часу, призводить до швидкої стомлюваності, викликає негативні емоції, що зрештою може спричинити і втрату інтересу до навчання взагалі.
І хоча швидкість читання залежить насамперед від темпераменту і характеру людини, впливати на неї можна і потрібно. Адже дослідженнями доведено, що тренування швидкісного читання - це і є коригування психофізичного стану дитини.
Пропонований посібник створений з метою допомогти першокласнику в організації цілеспрямованої діяльності щодо формування та розвитку навичок читання. Він містить доступні тексти і завдання, подані у послідовності від простішого до складнішого, спрямовані на нарощування темпу читання, розширення площі зорового сприймання, розвиток артикуляції, мислення, уваги. «Швидкочитаночку» доцільно використовувати як на уроках навчання грамоти у букварний та післябукварний періоди, так і для самостійного читання вдома.

Можливо замовити на нашому сайті за телефонами: +38(063)7879549.

При оптових замовленнях (на класи) – гнучка система знижок від ціни виробника, безкоштовна доставка по Україні.

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NGE2ZWJi