Главная » ПІДРУЧНИКИ 2 КЛАС » ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ » НУШ Позакласне читання Читаю залюбки 2 клас Мартиненко В.О. - Освіта -


        

НУШ Позакласне читання Читаю залюбки 2 клас Мартиненко В.О. - Освіта -

Навчальний посібник з позакласного читання у 2 класі Читаю залюбки. Для уроків роботи з дитячою книжкою та сімейного читання. Нова Українська Школа Автор Мартиненко В.О. видавництво Освіта

В наявності

 

Артикул: 978-966-983-037-1
Видавник: Освіта
Сторінок: 144
Формат: 100х70
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Ціна:
45,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити навчальний посібник для позакласного читання для 2 класу автора Мартиненко В.О. видавництва "Освіта" можна в нашому інтернет-магазині.

Ви вже стали другокласниками, вмієте читати і переконалися, що читання — це захоплююче заняття. Адже з книжок можна дізнатися багато нового й цікавого про все на світі.У кожного з вас є улюблені теми читання, твори, літературні герої. У цій книжці ви неодмінно знайдете твори, які вас захоплять, одержите відповіді на багато цікавих запитань. Наприклад, чому школяр — це найголовніша професія, яким має бути справжній друг, чому казка має велику силу, що є запорукою успіху для кожної людини. А ще ви прочитаєте про те, якими були в дитинстві видатні люди — давньогрецький учений Архімед і українська гімнастка Анна Безсонова, дізнаєтеся, як виглядали перші велосипеди, чи можна гуляти по Сонцю, у яких птахів татусі стають няньками і багато-багато іншого.

Цей посібник для позакласного читання задовольнить читацькі інтереси і тих дітей, які полюбляють поезію, твори про природу, і тих, кого захоплюють пригоди, казкові детективи, веселі вірші та оповідання. Виконуючи завдання до текстів, ви будете набувати важливих читацьких вмінь — самостійно розуміти зміст творів. Ви вже відвідуєте бібліотеку і прагнете стати вправними читачами, які вміють самостійно працювати з книжкою. У посібнику вміщено спеціальні завдання, які неодмінно допоможуть вам опанувати важливі вміння — бути вдумливими, уважними читачами.

Навчальний посібник з позакласного читання у 2 класі Читаю залюбки. Для уроків роботи з дитячою книжкою та сімейного читання. Нова Українська Школа. Автор Мартиненко В.О. видавництво Освіта.

Можливо замовити на нашому сайті за телефонами: +38(063)7879549.

При оптових замовленнях (на класи) – гнучка система знижок від ціни виробника, безкоштовна доставка по Україні.

Видавник: Освіта

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YzczODU0ZG