Главная » ПІДРУЧНИКИ 2 КЛАС » ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ » НУШ Читаємо із задоволенням щодня Літературне читання 2 клас Гайова - Оріон -


        

НУШ Читаємо із задоволенням щодня Літературне читання 2 клас Гайова - Оріон -

Посібник Українська мова та літературне читання Читаємо із задоволенням щодня для учнів 2 класу Нове коло читання Нова Українська Школа автори Л.А. Гайова, Л.В. Йолкіна видавництво Оріон

В наявності

 

Артикул: 978-617-7712-44-1
Видавник: Оріон
Сторінок: 144
Формат: 70х100
Друк: Повноколір
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2017
Ціна:
53,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Посібник з літературного читання Читаємо із задоволенням щодня для учнів 2 класу Л.А. Гайова, Л.В. Йолкіна видавництва "Оріон" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Навчальний посібник є однією з перших спроб у вітчизняній педагогіці втілити принципово новий діяльнісно орієнтований підхід до викладання літературного читання в початковій школі. У його основі лежить реалізація завдання формування вдумливого читача, розвиток в учнів ключової компетентності — вміння вчитися і навичок функціонального читання.

Посібник відповідає оновленій у 2019 році програмі з літературного читання. В основі запропонованих текстів — твори сучасних письменників, прізвища яких поповнили список, рекомендований програмою. Твори багатофункціональні, містять широкий комунікативний, естетичний, виховний і пізнавальний потенціал.

У посібнику синтезовано різні форми навчальної літератури: хрестоматію, інтерактивний посібник, а також робочий зошит із системою інтегрованих завдань. Наявні словнички подають тлумачення слів у доступній для дітей формі. Значна увага приділена словниковій роботі, яка носить розвивальний і пізнавальний характер, сприяє виробленню вміння уважно дослухатись до слів, з’ясовувати спосіб їх творення, знаходити шлях до розуміння їх лексичного значення.

У посібник уведено ігровий матеріал, розроблена система завдань функціонального характеру і задіяно компетентнісний підхід. Значна увага приділена розвитку творчих здібностей учнів.

Посібник містить завдання для аудіювання, які становлять єдине ціле з роботою над запропонованими текстами.

Робота над проектами побудована так, що в учнів має пробуджуватися прагнення до самостійної пізнавальної і творчої діяльності.

Сучасний дизайн посібника, використання інтернет- посилань, звернення до особистого читацького досвіду й думки другокласників дозволяють широко й ефективно використовувати цей навчальний посібник у новій українській школі, спрямованій на компетентнісний й особистісно зорієнтований підхід.

Посібник з літературного читання Читаємо із задоволенням щодня для учнів 2 класу Л.А. Гайова, Л.В. Йолкіна видавництва "Оріон" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

 

 

 

Видавник: Оріон

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OWM4OWF