Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ІНОЗЕМНА МОВА » Німецька мова робочий зошит 8 клас Сотникова С.І. "Hallo, Freunde" - Ранок -


        

Німецька мова робочий зошит 8 клас Сотникова С.І. "Hallo, Freunde" - Ранок -

Німецька мова 8 клас робочий зошит до підручника «Німецька мова 8 клас H@llof Freunde!» друга іноземна мова, четвертий рік навчання (нова програма) Сотникова С.І. ( Ранок )

В наявності

 

Артикул: 978-617-09-2961-7
Видавник: Ранок
Ціна:
48,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Робочий зошит до підручника «Німецька мова. 8 клас. Hallo, Freunde!» (НОВА ПРОГРАМА) Сотникової С.І. містить різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома.

Багато завдань робочого зошита Сотникової С. спрямовані на формування навичок письма й аудіювання учнями 8 класу. Різноманітність і насиченість посібника уможливлює варіювання видів роботи на уроці й реалізацію індивідуального підходу до кожного учня. До зошита включено інтерактивні завдання, розміщені на сайті видавництва "Ранок". Також на сайті пропонується мовне портфоліо, яке дозволить учням самостійно здійснити контроль своїх навчальних досягнень і виявити прогалини у знаннях.

Замовити робочий зошит з німецької мови до підручника Сотнікової "H@llo, Freunde" для учнів 8 класу можна за телефонами: +380 637879549;+380 971899420.

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YzBjZWNh