Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ІНОЗЕМНА МОВА » Німецька мова підручник 8 клас 4 рік навчання М.М. Сидоренко - Грамота -


        

Німецька мова підручник 8 клас 4 рік навчання М.М. Сидоренко - Грамота -

Підручник з німецької мови для 8 класу 4 рік навчання (Deutsch: das 4. Unterrichtsjahr) М.М. Сидоренко, О.А. Палій ( Грамота )

В наявності

 

Артикул: 978-966-349-577-4
Видавник: Грамота
Сторінок: 264
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Надруковано: 2016
Ціна:
270,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з німецької мови для 8 класу 4 рік навчання (Deutsch: das 4. Unterrichtsjahr М.М. Сидоренко, О.А. Палій видавництва "Грамота" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Сподіваємося, вам сподобалося мандрувати з Тарасом та Ерікою країною знань, де всі говорять німецькою мовою. Ви вже багато чого навчилися: можете привітатися, розповісти про свою родину, друзів, школу, захоплення, будинок чи квартиру, написати свою адресу, невеличкого листа та вітальну листівку, порівняти українські та німецькі свята, традиції тощо.

Улюблені герої будуть супроводжувати вас і надалі в нових мандрівках Німеччиною. Ви навчитеся розповідати про себе, близьких, друзів, про свій робочий день і вільний час, запитувати інформацію про співрозмовників, описувати людей, предмети, дії, явища, самопочуття, події, характеризувати якості особистості, порівнювати предмети, висловлювати свої враження, почуття та емоціїї, повідомляти про смаки й уподобання, надавати інформацію про явища та події, аргументувати свій вибір і точку зору, дізнаєтеся про історію й культуру України та Німеччини.

Підручник з німецької мови для 8 класу 4 рік навчання (Deutsch: das 4. Unterrichtsjahr М.М. Сидоренко, О.А. Палій видавництва "Грамота" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MmJiYjEx