Главная » ЗНО 2021 » Німецька мова Комплексне видання до ЗНО 2021 Грицюк І. - ПІП -


        

Німецька мова Комплексне видання до ЗНО 2021 Грицюк І. - ПІП -

Комплексна підготовка до ЗНО-2021 І.В. Грицюк ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 978-966-07-3701-3
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 288
Формат: 60х84
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Тернопіль
Ціна:
150,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Поспішайте купити за видавничою ціною навчальний посібник «Німецька мова. Зовнішнє незалежне оцінювання. Комплексне видання. ЗНО 2021»! Його автор – Ігор Грицюк, видавництво – «Підручники і посібники» міста Тернополя. Наш книжковий інтернет-магазин «Шкільна література» забезпечить учителів, старшокласників, абітурієнтів та всіх бажаючих даним універсальним навчальним посібником у необмеженій кількості зі знижками вчителям, постійним та оптовим покупцям.

Що ж являє собою дана книга «Комплексне видання. Німецька мова. Зовнішнє незалежне оцінювання» видавництва «ПіП»?

У навчальному посібнику з м'якою ламінованою обкладинкою обсягом 352 сторінки автор Ігор Грицюк розмістив усе, що може знадобитися одинадцятикласникові чи просто абітурієнтові під час ґрунтовної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Тут послідовно укладений весь теоретичний курс вивчення німецької мови (із кількох років навчання) з читання, письма, граматики, аудіювання і всього того, що береться до уваги під час опитування в ЗНО. Усе це супроводжується тренувальними вправами, а в кінці тем – тренувальними тестовими завданнями.

Причому, учень одразу ж може перевірити якість свого виконання або правильність відповідей завдяки надрукованим у кінці книги «ключам» до всіх завдань і тестів. Що погано виходить, можна пройти ще раз, або хоча б запам'ятати правильні відповіді.

В якості ідентичного тренування випускник може пройти «домашнє тестування» за поданими в комплексному виданні тестовими завданнями ЗНО минулого року, повправлятися в заповненні бланків відповідей і навіть полічити зароблені бали.

Матеріал німецької мови суттєво не змінюється, тому всю цю комплексну підготовку можна вважати повною і надійною.

Даними посібниками користуються вчителі німецької мови та старшокласники в періоди вивчення навчального матеріалу, проведення поточних і тематичних контрольних робіт, а також – для підготовки до ДПА.

Отже, замовляйте не вагаючись із будь-якого куточка України навчальну книгу видавництва «Підручники і посібники» автора І. Грицюка «Комплексне видання з німецької мови. ЗНО-2021» в особисте користування чи оптом і здавайте іспити лише на найвищі бали!

Ми чекаємо на Ваші замовлення онлайн чи за телефонами. На все добре!

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MWFkNGM