Главная » МЕТОДИКА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ » Німецька мова книга для читання 8 клас C.І. Сотникова - Ранок -


        

Німецька мова книга для читання 8 клас C.І. Сотникова - Ранок -

Книга для читання з німецької мови для 8 класу C. І. Сотникова, Г. В. Гоголєва до підручника «Німецька мова 8 клас Deutsch lernen ist super!» ( Ранок )

В наявності

 

Артикул: 978-617-09-3128-3
Видавник: Ранок
Сторінок: 80
Формат: А 5
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2017
Ціна:
30,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Книга для читання з німецької мови для 8 класу C. І. Сотникова, Г. В. Гоголєва до підручника «Німецька мова 8 клас Deutsch lernen ist super!» видавництва "Ранок" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Книга для читання є складовою навчально-методичного комплекту до підручника німецької мови «Deutsch lernen ist super!» 8(8). Вона містить тексти, супроводжувані вправами і спрямовані на формування в учнів навичок читання — одного з основних видів мовленнєвої діяльності. Тексти і завдання складені таким чином, щоб активізувати пізнавально-когнітивні процеси, посилити' мотивацію школярів до вивчення іноземної мови.

Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають німецьку мову як першу іноземну, і вчителів німецької мови.

Книга для читання з німецької мови для 8 класу C. І. Сотникова, Г. В. Гоголєва до підручника «Німецька мова 8 клас Deutsch lernen ist super!» видавництва "Ранок" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YWZhOWZ