Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ІНОЗЕМНА МОВА » Німецька мова 8 клас тестовий зошит С.І. Сотникова до "Н@llо, Freunde" - Ранок -


        

Німецька мова 8 клас тестовий зошит С.І. Сотникова до "Н@llо, Freunde" - Ранок -

Німецька мова 8 клас тестовий зошит до підручника «Німецька мова. 8 клас. Н@llо, Freunde!» (друга іноземна мова, четвертий рік навчання) С.І. Сотникова (НОВА ПРОГРАМА) ( Ранок )

В наявності

 

Артикул: 978-617-09-2965-5
Видавник: Ранок
Ціна:
28,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Тестовий зошит Сотнікової С. до підручника німецької мови для 8 класу «Н@ІІо, Freunde!» (Нова програма) покликаний комплексно перевірити й обєктивно оцінити рівень мовної компетенції учнів. Незважаючи на те, що завдання носять контролюючий характер, вони цікаві, з великою кількістю кросвордів, ігор, малювання, що, безпосередньо стимулюватиме учнів до їх виконання.

Крім підсумкових тестів в тестовому зошиті з німецької мови для 8 класу подано також семестрові контрольні роботи, спрямовані на перевірку засвоєння лексики, граматики та мовленевих умінь.

Замовити тестовий зошит Сотнікової С. до підручника з німецької мови «Н@ІІо, Freunde! 8 клас» можна за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MGI4ZjMxZ