Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ІНОЗЕМНА МОВА » Німецька мова 8 клас робочий зошит С.І. Сотникова до "Deutsch" - Ранок -


        

Німецька мова 8 клас робочий зошит С.І. Сотникова до "Deutsch" - Ранок -

Робочий зошит до підручника «Німецька мова. 8 клас. Deutsch lernen ist super!» (нова програма) С.І. Сотникова, Г.В. Гоголева ( Ранок )

В наявності

 

Артикул: 978-617-09-2967-9
Видавник: Ранок
Ціна:
60,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Робочий зошит С. Сотнікової, Г. Гоголевої (Нова програма), укладений до підручника «Німецька мова. 8 клас. Deutsch lernen ist super!» (нова програма), містить різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Багато завдань спрямовані на формування навичок письма й аудіювання. Різноманітність і насиченість посібника уможливлює варіювання видів роботи на уроці й реалізацію індивідуального підходу до кожного учня.
До робочого зошита з ніимецької мови для 8 класу до підручника "Deutsch lernen ist super!" включено інтерактивні завдання, розміщені на сайті видавництва "Ранок". Також на сайті пропонується мовне портфоліо, яке дозволить учням самостійно здійснити контроль своїх навчальних досягнень і виявити прогалини в знаннях.

Виконуючи цікаві завдання, учні 8 класу з легкістю зможуть:

  • закріпити нову лексику;
  • вдосконалити вміння усного мовлення;
  • сформувати навички письма;
  • покращити навички аудіювання;
  • розвинути свої творчі здібності.

Замовити робочий зошит з німецької мови авторів С. Сотнікової, Г. Гоголевої для учнів 8 класу за новою програмою можна за телефонами:+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NTA1N