Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ІНОЗЕМНА МОВА » Німецька мова 8 клас Підручник Нова програма перша іноземна Сотнікова - Ранок -


        

Німецька мова 8 клас Підручник Нова програма перша іноземна Сотнікова - Ранок -

Підручник з німецької мови (за новою програмою) «Deutsch lernen ist super!» для 8 класу С. Сотнікова, Г. Гоголева ( Ранок )

В наявності

 

Артикул: 9786170928634
Видавник: Ранок
Оптова ціна 85,00 Грн
Ціна:
500,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з німецької мови «Deutsch lernen ist super!» для 8 класу авторів С. Сотнікової, Г. Гоголевої видавництва "Ранок" відповідає Новій програмі 2016 року.

Цього року учні продовжуть вивчення німецької мови за підручником «Deutsch lernen ist super!». Головні герої Тіна та Макс будуть і цього року супроводжувати в подорожі до Німеччини, під час якої учні дізнаються багато нового про цю країну.

Школярі ознайомляться зі шкільним життям однолітків у Німеччині, дізнаються про захоплення німецької молоді та її стиль життя. Вони навчаться також розповідати про себе і своїх товаришів, про інтереси і вподобання українських підлітків, зможуть з легкістю розповісти німецькою багато цікавого про свою Батьківщину.

Автори С. Сотнікова, Г. Гоголева сподіваються, що учням 8 класу при вивченні німецької мови сподобається цей підручник і здадуться цікавими його завдання. На сайті видавництва "Ранок" учні знайдуть інтерактивні завдання, що допоможуть розширити словниковий запас, потренуватися у читанні й аудіюванні, перевірити за допомогою тестів успіхи в опануванні німецької мови.

Також учні мають можливість роздрукувати додаткові матеріали, що допоможуть з легкістю виконати письмові домашні завдання.

Замовити підручник з німецької мови для 8 класу (Нова програма) С. Сотнікової, Г. Гоголевої видавництва "Ранок" можна за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ODNiY