Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 6 КЛАС » МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

Зошити й посібники з музичного мистецтва для 6 класу

Якщо Ви шукаєте робочі зошити з музичного мистецтва для 6 класу школи з українською мовою навчання й методичний посібник для вчителя, завітайте до нашого книжкового інтернет-магазину «Шкільна література». Тут Ви знайдете навчальні посібники з грифами Міністерства освіти і науки України, з санітарними паспортами й чудовим сучасним дизайном.

Хто видав посібники

Шановні вчителі, батьки й шестикласники, ми раді представити Вам навчальні й методичний посібники видавництва «Навчальна книга – Богдан» міста Тернополя, видавництв «Сиция» та «Основа» міста Харкова.

У видавництві «Основа» був підготовлений до друку гарний методичний посібник для вчителів за підручником «Музичне мистецтво. 6 клас» авторів Масол Л. М. та Аристової Л. С. під назвою «Мій конспект. Музичне мистецтво. 6 клас». Його автор – Ульянова В. С.

Також ми можемо запропонувати «Робочі зошити. Музичне мистецтво. 6 клас», написані до різних підручників їхніми авторами в тих самих видавництвах:

1) Кондратовою Л. Г. – у видавництві «Навчальна книга – Богдан»;

2) Масол Л. М. і Аристовою Л. С. – у видавництві «Сиция».

Обидва ці зошити просто чудово виглядають, приваблюючи учнів до занять музикою. Вони містять багато нот і текстів пісень, різноманітних цікавих завдань, додатковий ілюстративний матеріал для уроків.

Купуйте зошити у «SCHOOLDREAM»!

Отримати навчальні посібники як в особисте користування, так і оптом, на клас, у нас дуже просто: слід замовити їх у письмовій формі на сайті або ж за телефонами, вказаними на головній сторінці. Чекати на літературу доведеться лише від кількох днів до тижня.

Оптові замовники обовязково отримають знижки, також постійними пільгами при оплаті в нас користуються вчителі й зареєстровані клієнти.

Ми чекаємо на Ваші повідомлення!

 


Грн
Грн
Музичне мистецтво Робочий зошит 6 клас Кондратова Л.Г. - Богдан -empty
Робочий зошит Музичне мистецтво 6 клас Кондратова Л.Г. Матеріал укладено відповідно до вимог нової навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і
Музичне мистецтво Робочий зошит 6 клас Кондратова Л.Г. - Богдан -

Ціна 21,00 Грн

В наявності
NThmMDB