Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 1 КЛАС » МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

РОБОЧІ ЗОШИТИ З МУЗИКИ 1 КЛАС

Дошкільнята, які ходили до дитячих садочків, мали активне музичне життя. Ще й концерти для батьків улаштовували кілька разів на рік. Якщо тепер підтримати їхній музичний розвиток на тому самому рівні, то з них колись виростуть справжні таланти.

Робочий зошит із музичного мистецтва для 1 класу написали Аристова Л. С. і Сергієнко В. В., автори підручника з цього навчального предмета. Він був надрукований у київському видавництві «Освіта». Цей чудовий посібник приваблює своїм загальним оформленням, він містить якісні малюнки й кольорові світлини. Розпочаті в підручнику аспекти навчання й виховання ніби продовжують своє існування в зошиті з музики. Першокласники знайомляться з новою темою в одному посібнику, а закріплюють її – в іншому. Теоретична робота змінюється цікавою практичною, цілком доступною малюкам. Дуже гарний зошит із музичного мистецтва отримали учні 1 класу!

Шановні вчителі та батьки, наш Книжковий інтернет-магазин пропонує Вам купити ще один посібник, розрахований на два навчальні роки. Він вирішує основну проблему уроків музики: брак текстів для пісень. Тому було б дуже зручно мати збірку пісень, якою є «Вчимося співати» автора Яскулко М. К. Посібник надрукований у видавництві «Ранок» міста Харкова. Він не тільки забезпечує дітей і вчителя текстами, але й відповідно ілюструє зміст.

Замовити згадані посібники й іншу літературу в нашій інтернет-крамниці можна за вказаною на сайті адресою або за номерами телефонів.

І нехай Ваші діти співають від щастя!


ZWFlM