Главная » ПІДРУЧНИКИ 6 КЛАС » МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

Підручники з музичного мистецтва для 6 класу

Шановні вчителі, батьки та інші покупці, підручник із музичного мистецтва для 6 класу і збірник пісень можна недорого купити в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Тут Ви завжди знайдете нові актуальні навчальні посібники за доступними цінами і з незмінними знижками постійним, оптовим покупцям та вчителям.

За новою програмою для шкіл з українською мовою навчання ми обрали для наших клієнтів 2 підручники, рекомендовані Міністерством освіти і науки для загальноосвітніх шкіл, підготовлені в різних містах України. Представляємо їх Вам більш конкретно.

1. Підручник «Музичне мистецтво. 6клас», написаний автором Кондратовою Л. Г. у видавництві «Навчальна книга – Богдан» міста Тернополя, його обєм – 216 сторінок.

Посібник надрукований на цупкому білому папері, у ньому є мовні позначення, оригінальна форма подачі нового матеріалу, відомості про музикантів. Підручник містить багато ілюстрацій різних видів: малюнки, портрети, кольорові світлини, зображення музичних інструментів, також вживаються таблиці, рамки, кольорове тло.

2. Підручник «Музичне мистецтво. 6 клас», підготовлений відомими дітям і вчителям авторами Масол Л. М., Аристовою Л. С. у видавництві «Сиция» міста Харкова обсягом 160 сторінок.

Він дуже гарно оформлений. У ньому використовуються кольорові шрифти і фон, початки розділів по-особливому оздоблені. У якості ілюстративного матеріалу – багато репродукцій картин, зображень музичних інструментів, портретів. Є відомості про композиторів.

Обидва підручники цього року знайомитимуть учнів із жанрами камерно-вокальної, хорової та симфонічної музики.

Автор Яскулко М. К. пропонує всім навчальний посібник «Вчимося співати. Збірник пісень для 5–6 класів», надрукований у видавництві «Ранок».

Ми виконуємо замовлення на будь-яку кількість підручників і посібників за всіма адресами країни, відправляємо літературу зручним для клієнта способом. Звертайтеся до нас онлайн чи за телефонами, вказаними на сайті.

Співпрацювати з нами – зручно й вигідно. Звертайтеся!


Грн
Грн
Музыкальное искусство Учебник для 6 класса Л.М. Масол Л.С. Аристова - Сиция -empty
Музыкальное искусство учебник для 6 класса общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке Л.М. Масол Л.С. Аристова издательство Сиция. Можливо замовити на нашому сайті за
Музыкальное искусство Учебник для 6 класса Л.М. Масол Л.С. Аристова - Сиция -

Ціна 250,00 Грн

В наявності
YjdjYTU4