Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 7 КЛАС » УКРАЇНСЬКА МОВА » Мовне портфоліо Робочий зошит з розвитку мовлення 7 клас Глазова Освіта


        

Мовне портфоліо Робочий зошит з розвитку мовлення 7 клас Глазова Освіта

Мовне портфоліо Робочий зошит з розвитку мовлення 7 клас навчальний посібник для ЗНЗ О.П. Глазова Освіта 2015

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-439-3
Видавник: «Освіта»
Ціна:
26,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Навчальний посібник — робочий зошит з друкованою основою — створено відповідно до вимог Європейських мовних рекомендацій, де мовне портфоліо розглядається як інноваційний вид контролю навичок учнів, що дає можливість розвивати інтерес до накопичення знань, навчити прийомам самостійної роботи. Це пакет документів, за допомогою яких учні відображають свої досягнення й досвіду вивченні мови, становленні мовної особистості. Не повторюючи матеріалу підручника, робочий зошит доповнює необхідні семикласникам теоретичні відомості про види мовленнєвої діяльності (аудіювання, читання, говоріння, письмо), текст, стилі і типи мовлення та містить систему вправ і завдань, спрямованих на формування й закріплення необхідних текстологічних знань і текстотворчих умінь.
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладахкомісією з української мовиНауково-методичної ради з питань освітиМіністерства освіти і науки України(лист Інституту інноваційних технологій і змісту освітивід 18.06. 2015 р. № 14.1/12-Г-509)

Видавник: «Освіта»

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NzgwYTFj