Главная » ПІДРУЧНИКИ 2 КЛАС » ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ » Мій друг Питайко Позакласне читання 7-8 років Курганова Н.В. - АССА -


        

Мій друг Питайко Позакласне читання 7-8 років Курганова Н.В. - АССА -

Мій друг Питайко. Неймовірні відкриття Універсальний збірник 7-8 років 2 клас

В наявності

 

Артикул: 978-617-7312-36-8
Видавник: - АССА -
Сторінок: 144
Формат: А 4
Друк: Монохром
Ціна:
59,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Перед вами універсальний збірник, в який увійшли найкращі твори, запропоновані програмою для позакласного читання в початковій школі. Жанрова різноманітність поданих текстів допоможе виховати літературний смак у дитини і заохотити її до читання. Але головна особливість цієї книги — наявність інтерактивного героя, який вчить аналізувати прочитане, пояснювати матеріал іншим, тобто перетворює учня на вчителя, виводить із пасивної позиції в активну. Ця методика, підтверджена дослідженнями психологів та викладачів, сприяє найкращому засвоєнню та запам'ятовуванню інформації.

Друже! Ти, мабуть, добре пам'ятаєш, як у вересні минулого року першокласники зустріли інопланетянина Питайка і допомагали йому знайомитись із життям на Землі?' І як Питайко заснув на цілий рік, утомившись від земного тяжіння?
Минув рік. 1-Б перетворився на 2-Б. Знову падало листя з дерев, закінчувалися осінні канікули, наближався листопад, але зовсім не краса осені й не наближення занять хвилювали зараз учнів.

Видавник: - АССА -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZWM0YT