Робочі зошити-альбоми із мистецтва для 5 класу

Тут можна недорого купити рідкісний і дуже гарний зошит-альбом із мистецтва для 5 класу під назвою «Робочий зошит» для шкіл з українською мовою навчання. У нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM» Ви можете придбати даний посібник на весь клас чи паралель.

Яке видавництво підготувало посібник

Київське видавництво «Світоч», разом із  авторами Л. М. Масол, О. В. Гайдамакою та Г. В. Кузьменко, видало друком «Робочий зошит. Мистецтво. 5 клас». Даний посібник має сертифікат якості та гриф Міністерства освіти і науки України.

Зошит-альбом є частиною навчально-методичного комплекту, він продовжує вивчення програмних тем, надаючи учням додаткову інформацію, ілюстративний матеріал, зразки робіт, частково виконані роботи або кольорові аркуші для виконання певних завдань.

Тут є ноти, тексти пісень, кольорові світлини, малюнки й тестові та творчі завдання.

Зошит надрукований на білому цупкому папері, з використанням кольорових шрифтів, фону й умовних позначень. Дітям буде легко й цікаво працювати в такому посібнику.

Послуги від «SCHOOLDREAM»

Зошит-альбом із мистецтва для 5 класу можна замовити з будь-якого куточка нашої країни. Ми виконуємо заявки протягом тижня після їхнього отримання, доставляємо товари всіма сучасними видами поштових відправлень.

Постійними знижками в нас користуються вчителі, зареєстровані на сайті та оптові покупці.

У нас практикується передплата за картою «Приватбанку» й оплата під час отримання літератури.

Забезпечте своїх учнів чудовими навчальними посібниками!

 


Грн
Грн
Мистецтво Зошит 5 клас  Л.М. Масол - Світоч -empty
Робочий зошит-альбом з мистецтва для учнів 5-х класів є складовою навчально-методичного комплекту «Мистецтво. 5 клас» та відповідає новій програмі з мистецтва. Навчальний посібник укладений згідно з
Мистецтво Зошит 5 клас  Л.М. Масол - Світоч -

Ціна 35,00 Грн

Відсутній
NzEyZjh