АЛЬБОМ З МИСТЕЦТВА ДЛЯ 4 КЛАСУ

За новою програмою школи отримали один підручник «Мистецтво. 4 клас». До нього у видавництві «Генеза» міста Києва був підготовлений робочий зошит-альбом тією самою групою авторів: Масол Л. Н., Гайдамака О. В., Очеретяна Н. В., Колотило О. М.

Певне, в цьому дружному колективі є різні фахівці, й тому всі галузі мистецтв, задіяні в даному навчальному предметі, як правило, в цих зошитах-альбомах подаються на однаково високому рівні.

Хоча учнів 4 класу вже слід привчати до самостійної творчості, але ж автори посібника не могли залишити сторінки альбому порожніми, тому він, як і в попередніх класах, виграє всіма барвами і радує чудовими зразками, оригінальними дитячими роботами й великою кількістю ілюстрацій.

Наш Книжковий інтернет-магазин радить усім відвідувачам даної теки обовязково купити робочий зошит із мистецтва для 4 класу як незамінний наочний посібник на всіх програмних уроках.

Замовити літературу можна шляхом заповнення бланка покупця. З питаннями стосовно знижок та ін. звертайтеся за телефонами

+380971899420, +380637879549

або в письмовій формі на адресу  schooldream@ukr.net

Ми завжди раді спілкуванню з нашими відвідувачами!

Хай Вам щастить!

 


NWMxZWIwN