АЛЬБОМ З МИСТЕЦТВА ДЛЯ 3 КЛАСУ

Добре, коли пропонується щось ґрунтовне й без варіантів! Усім шукачам другого й також основного навчального посібника з мистецтва для 3 класу робочий зошит-альбом дарують автори Масол Л. М., Гайдамака О. В., Очеретяна Н. В., підготовлений до свого підручника у видавництві «Генеза» міста Києва.

Посібник оснащений білими, тонованими й напівзаповненими зображенням аркушами для виконання практичних робіт. Автори подають детальні інструкції до тем з образотворчого мистецтва, пропонують види роботи на період дозвілля.

Для музичних частин уроків тут надаються малюнки, кольорові світлини, практичні вправи й необхідні та розважальні тексти. Сприйняте різними органами чуттів учнів у зошиті з мистецтва для 3 класу вдало поєднується в комплексний образ добра і краси. Діти виховуються на чудових прикладах мистецтва їхнього народу й народів світу.

Наш Книжковий інтернет-магазин пропонує вчителям і батькам придбати даний необхідний навчальний посібник на клас, зі знижками за опт. Для замовлення слід заповнити бланк покупця на сайті або зателефонувати онлайн-консультантам.

Наші «координати»:  schooldream@ukr.net; +380971899420, +380637879549.

Чекаємо на Ваші повідомлення!

 


Грн
Грн
Мистецтво Робочий зошит 3 клас  Масол - Генеза -empty
Зміст матеріалу посібника відповідає новій програмі з мистецтва для 3-го класу загальноосвітніх навчальних закладів і підручнику «Мистецтво. З клас» авторів Л.М. Масол, О.В. Гайдамаки, Н.В.
Мистецтво Робочий зошит 3 клас  Масол - Генеза -

Ціна 28,00 Грн

В наявності
Yjg0Z