АЛЬБОМ З МИСТЕЦТВА ДЛЯ 2 КЛАСУ

За новою програмою до підручника «Мистецтво» Масол Л. М., Гайдамаки О. В. та інших авторів цією ж творчою групою був підготовлений робочий зошит із мистецтва для 2 класу і надрукований у видавництві «Генеза» міста Києва.

Як і самий навчальний предмет, зошит поєднує в собі музичні й образотворчі починання душі людської, прагне до виховання й розвитку всебічно обдарованих школярів. На даних уроках учитель залучає органи слуху й зору дітей і вчить сприймати навколишній світ так само комплексно.

Щоб викладати даний предмет, учитель і сам повинен мати достатньо високий всебічний розвиток. Він має власним прикладом надихати учнів на творчість, на розуміння різних творів мистецтва. У цьому йому допоможуть вдало складені підручник і зошит. Учителеві треба тільки орієнтуватися в усіх засобах і прийомах авторів, підтримуючи ту саму лінію поведінки.

Дітям буде легко й цікаво працювати в даному зошиті з мистецтва для 2 класу, чудово проілюстрованому різними засобами візуального мистецтва.

Наш Книжковий інтернет-магазин пропонує Вам, шановні вчителі та батьки, замовити представлений навчальний посібник онлайн за адресою:

schooldream@ukr.net

або за телефонами:          +380971899420, +380637879549.

Ми завжди – до Ваших послуг!

 


Грн
Грн
Мистецтво зошит 2 клас Масол - Генеза -empty
Зміст уроків відповідає новій програмі з мистецтва для 2-го класу загальноосвітніх навчальних закладів і підручнику «Мистецтво. 2 клас» авторів Л.М. Масол, О.В. Гайдамаки, Н.В. Очеретяної, О.М.
Мистецтво зошит 2 клас Масол - Генеза -

Ціна 27,00 Грн

В наявності
ZTQzO