АЛЬБОМ З МИСТЕЦТВА ДЛЯ 1 КЛАСУ

Яскравим прикладом принципу послідовності в навчанні й вихованні є робочий зошит із мистецтва для 1 класу авторів Масол Л. М., Гайдамаки О. В. та Очеретяної Н. В., які є також і авторами підручника «Мистецтво. 1 клас» за новою програмою.

Даний посібник надруковано у видавництві «Генеза» (місто Київ) на якісному цупкому папері; він оздоблений безліччю яскравих малюнків, репродукцій, кольорових фото.

Мабуть, автори паралельно працювали з обома навчальними посібниками, бо вони є ніби одним цілим, розділеним на дві частини лише для зручності користування. Коли діти ознайомляться з теоретичною частиною освітньої теми в підручнику, вони візьмуть до рук багатофункціональний зошит і вже більш практично закріплять набуті знання. Все тут розміщено дуже зручно, продумано до дрібниць. Учням буде легко і приємно працювати в цьому зошиті.

Шановні дорослі, наш книжковий інтернет-магазин «Шкільна література» забезпечить Ваших першокласників таким необхідним посібником із мистецтва для 1 класу у будь-якій кількості. Оптові покупці в нас мають право на знижки. Також ними користуються вчителі й постійні покупці, зареєстровані на нашому сайті.

Звертайтеся до нас і по іншу літературу! Наші онлайн-консультанти підберуть для Вас усе необхідне, дадуть відповіді на всі Ваші питання.

Корисних Вам покупок!

 


Грн
Грн
Мистецтво Зошит 1 клас Л.М. Масол  О.В. Гайдамака - Генеза -empty
Зміст уроків у пропонованому посібнику відповідає новій програмі з мистецтва для 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів і підручнику «Мистецтво. 1 кл.» авторів Л.М. Масол, О.В. Гайдамаки та
Мистецтво Зошит 1 клас Л.М. Масол  О.В. Гайдамака - Генеза -

Ціна 35,00 Грн

В наявності
NmI2MzgyZj