Підручники з мистецтва для 8 класу

Якщо Ви шукаєте підручник «Мистецтво. 8 клас», то його можна купити за видавничою ціною тут, у нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література».

Ми підібрали підручники з цього інтегрованого курсу за новою програмою (2016 року) для шкіл з українською мовою навчання. Усі вони брали участь у Всеукраїнському конкурсі й отримали грифи Міністерства освіти і науки.

Які видавництва попрацювали

Підручники з обєднаного нового предмета «Мистецтво» нелегко готувати, бо це виявляється по силах лише для талановитої, всебічно розвиненої особистості (або для кількох людей). Та наразі в нашому асортименті – якраз книжки, написані й складені одним автором. До того ж, усі ці прізвища вже давно знайомі нашим шановним покупцям.

Підручники вийшли друком у видавництвах «Світоч» і «Генеза» міста Києва та у видавництві «Навчальна книга – Богдан» міста Тернополя.

У видавництві «Світоч» підготувала підручник «Мистецтво» добре відомий автор Л. М. Масол.

Видавництво «Генеза» надрукувало книгу також знайомого автора – О. В. Гайдамаки.

У «Навчальній книзі – Богдан» вийшло друком «Мистецтво. 8 клас» автора Л. Г. Кондратової. Вона теж добре відома тим учням, які працювали за її попередніми підручниками.

Усі книжки – просто сяють різними барвами, ілюструючи зразки дитячих робіт, репродукції творів відомих митців, кольорові світлини з виступами творчих ансамблів різних напрямків мистецтва. Також у них багато умовних позначень, кольорових шрифтів і фону, елементів візерунків. За таким підручником восьмикласникам буде приємно працювати.

Замовляйте книжки у «SCHOOLDREAM»!

Замовити обраний підручник «Мистецтво. 8 клас» можна за телефоном чи в письмовій формі, в особисте користування або на клас.

Ми надаємо постійні знижки вчителям, зареєстрованим у нас покупцям та оптовим замовникам.

Заявки на літературу обслуговуються зі всіх областей України протягом доби.

Ми раді співпраці з Вами! Звертайтеся!

 


Грн
Грн
Підручник Мистецтво 8 клас Масол Л.М. - Світоч -empty
Підручник з мистецтва для 8 класу автор Масол Л.М. видавництва - Світоч -
Підручник Мистецтво 8 клас Масол Л.М. - Світоч -

Ціна 250,00 Грн

В наявності
NTRlZjYzZ