Підручник для 7 класу з мистецтва

Шановні відвідувачі сайту, пропонуємо Вам купити за видавничою ціною ексклюзивний підручник «Мистецтво. 7 клас (інтегрований курс)» у нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM»! Він виданий за новою програмою для шкіл з українською мовою навчання, рекомендований Міністерством освіти і науки України для використання в навчальному процесі.

Даний посібник викладає семикласникам навчальний матеріал про мистецтво навколо нас (наприклад, народна пісня, архітектура), дуже широко йтиметься мова про таке новітнє мистецьке явище, як дизайн, про його види та використання в різних життєвих ситуаціях.

  • Підручник «Мистецтво. 7 клас (інтегрований курс)» написаний великою групою авторів: Л. М. Масол, О. В. Гайдамакою, Г. В. Кузьменко та Н. А. Лємешевою у видавництві «Світоч» міста Києва обємом 192 сторінки.

У книзі – гарні умовні позначення, кольорові шрифти, чудово оформлені теми підручника, елементи кольорового тла з малюнком використовуються навіть на кожній сторінці. Тут є багато цікавого матеріалу, наприклад, про символіку кольору, про писанку з різними видами виготовлення й орнаменту, велика увага приділяється й іншому декоративно-ужитковому мистецтву – розпису деревяних дощечок та народній іграшці.

Підручник містить велику кількість різноманітного ілюстративного матеріалу. Використовуються репродукції картин різних стилів виконання, кольорові та графічні роботи, яскраві світлини зі сценами з балетів та опер, із виступами сучасних ансамблів та сольних артистів, у тому числі – й дітей, кадри з мультфільмів, зразки одягу на ляльках і людях, інтерєру різних приміщень.

Замовити підручник можна онлайн або за телефонами, вказаними на сайті, з будь-якої точки нашої країни. Ми виконуємо всі замовлення, незалежно від кількості екземплярів, у найкоротший термін. Оптові знижки – гарантуємо! До звязку!

 


Грн
Грн
NjY2MjBkZW