Підручник із мистецтва для 6 класу

Поспішайте придбати за собівартістю підручник «Мистецтво. 6 клас (Інтегрований курс)» у нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM»! Для школи з українською мовою навчання за новою програмою в нас у наявності – один чудовий підручник, рекомендований Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Цього року шестикласники вивчатимуть дуже широкий розділ «Образ людини в мистецьких жанрах». Йому, напевне, призначена половина всіх творів образотворчого мистецтва й музики. Діти вивчатимуть поняття «портрет», «автопортрет», героїв міфів і легенд, релігійний та історичний жанри.

А вже пізніше вивчатиметься другий широкий розділ: «Образ природи в мистецтві». Учням пропонується багато картин різних мистецьких жанрів. Дехто з художників саме відомий як автор-пейзажист.

  • Підручник «Мистецтво. 6 (Інтегрований курс)» надрукований у видавництві «Світоч» міста Києва, підготовлений незмінним автором – Людмилою Масол – обсягом 208 сторінок.

Книга має сучасний яскравий дизайн. Використовуються фон із малюнком, кольорові шрифти, таблиці, схеми. Дуже багато вдалих ілюстрацій: репродукцій картин живописних і графічних робіт, виконаних у різних техніках, кольорові світлини скульптур, дитячі роботи.

Навчальний матеріал подається цікаво й у доступній формі, виділяються кольором особливі місця для запамятовування.

Підручник із мистецтва можна придбати в необмеженій кількості. Ми приймаємо заявки на шкільну літературу із будь-якого куточка України, надсилаємо товари всіма сучасними видами доставки за вибором клієнта. Зі всіма питаннями ви завжди можете звернутися онлайн чи за телефонами до наших консультантів. Оптовими знижками в нас користуються вчителі, постійні та оптові покупці.

Ми чекаємо на Ваші замовлення! Хай щастить!

 


Грн
Грн
Мистецтво Інтегрований курс Підручник 6 клас Л.М. Масол  - Світочь -empty
Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ Міністерства освіти і науки України від 07.02.2014 р. № 123)
Мистецтво Інтегрований курс Підручник 6 клас Л.М. Масол  - Світочь -

Ціна 250,00 Грн

В наявності
NzQ2N