ПІДРУЧНИК МИСТЕЦТВО 5 КЛАС

Пропонуємо Вам купити недорого підручник із мистецтва для 5 класу за новою навчальною програмою для української школи. Наш книжковий інтернет-магазин «Шкільна література» забезпечить ним своїх покупців у будь-якій кількості. Учителям, оптовим і постійним покупцям ми відпускаємо товари зі знижками.

Пропонований нами підручник «Мистецтво (інтегрований курс). 5 клас» підготувала до друку Людмила Масол у видавництві «Світоч» міста Києва обсягом 240 сторінок.

Цього навчального року пятикласники знайомитимуться з видами та синтезом мистецтв, із народними і професійними мистецтвами, зі взаємодією мистецтв у цирку, театрі, танцях, кіно тощо.

Діти вчитимуться співати народних і авторських пісень, виробляти народні іграшки, виконувати ескізи костюмів, замальовки героїв. Також вони мають підготувати до свят костюми й театралізовані вистави.

Підручник оформлений по-сучасному, з урахуванням предмета викладання. Використовуються цікаві умовні позначки, різні шрифти, яскраві й різноманітні ілюстрації. Вони представлені великою кількістю чудових акварелей, зображенням різних музичних інструментів (народних і професійних). Подано багато наскельних малюнків, знайдених у різних місцевостях, репродукцій картин, кольорових фотографій скульптур.

Багато уваги в підручнику приділяється орнаментам, візерункам і їхньому використанню в одязі, на посуді, в побуті, особливостям побудови орнаментів у писанці.

Замовляйте чудовий посібник «Мистецтво» онлайн або за телефонами, вказаними на сайті. Ми виконуємо замовлення з усіх куточків нашої країни і в необмеженій кількості.

До звязку!

 


Грн
Грн
Мистецтво  Підручник (інтегрований курс) 5 клас Л.М. Масол - Світочь -empty
Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 04. 01. 2013 р. № 10)
Мистецтво  Підручник (інтегрований курс) 5 клас Л.М. Масол - Світочь -

Ціна 180,00 Грн

В наявності
YzdiNmNjM