ПІДРУЧНИК МИСТЕЦТВО 4 КЛАС

 

Вашій увазі пропонується новинка літератури: щойно отриманий підручник «Мистецтво. 4 клас». Підготували його у видавництві Києва «Генеза» добре знайомі учням і вчителям за попереднім роком навчання автори Масол Л. М., Гайдамака О. В. та ін.

Книга містить 142 сторінки. По-сучасному й естетично оформлена, вона слугуватиме учням гарним зразком оптимістичного ставлення до навколишнього світу, стимулом для дитячої творчості.

Даний навчальний посібник з мистецтва (4 клас) вчить глибоко сприймати добро і зло, позитивне та негативне в житті й прагнути відтворити душевні переживання в живописі, скульптурі, музиці тощо. А ще – розуміти вже написані й створені композиторами, скульпторами, художниками, народними умільцями твори мистецтва й цінувати їх як загальнолюдські досягнення.

Купити за ціною виробника підручник з мистецтва для 4 класу можна тут, у книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Вчителі, постійні покупці й оптові замовники отримають наш товар зі знижками. Ми надішлемо Вам посібники за будь-якою адресою обраним Вами видом доставки.

Купуйте підручники в «SCHOOLDREAM»!


Yzg1ZGY