ПІДРУЧНИК МИСТЕЦТВО 3 КЛАС

Ви шукали підручник «Мистецтво 3 клас» авторів Масол Л. М., Гайдамаки О. В., Очеретяної Н. В.? І Ви його знайшли! Навчальний посібник видавництва «Генеза» (м. Київ), рекомендований МОН України, загальним обємом – 142 сторінки можна замовити й купити саме тут, у книжковому інтернет-магазині «Шкільна література».

Новий навчальний предмет «мистецтво» доволі швидко завоював своїх прихильників, тому що він уміло поєднує музичне і всі види образотворчого мистецтва. Він охоплює душу дитини якоюсь рожевою мрією, допомагає хоч на годину забути необхідність правильно рахувати, швидко читати і красиво писати.

Посібник дуже гарно оформлений і вабить учнів зробити щось так само приємне для очей і для слуху, вчить їх бути добрими, чуйними, веселими.

Шановні покупці, й ми також рекомендуємо Вам цей чудовий підручник з мистецтва! Можете оформити замовлення просто зараз у нас на сайті й отримати літературу в будь-якій кількості через 3–5 днів (у залежності від Вашого місця проживання). Ми працюємо по всій Україні!

Співпрацюйте з нами, не помилитесь!

 


Грн
Грн
Мистецтво Підручник 3 клас Масол Гайдамака Очеретяна - Генеза -empty
Рекомендовано Міністерством освіти і науки України(Наказ Міністерства освіти і науки Українивід 17.07.2013 р. №994)
Мистецтво Підручник 3 клас Масол Гайдамака Очеретяна - Генеза -

Ціна 95,00 Грн

В наявності
Yjg2M