Главная » ЗНО 2021 » Міні конспекти ЗНО 2021 Українська література Авраменко О. - Грамота -


        

Міні конспекти ЗНО 2021 Українська література Авраменко О. - Грамота -

Міні-конспекти для підготовки до ЗНО 2021 з української літератури О. М. Авраменко (Грамота)

В наявності

 

Артикул: 978-966-349-840-9
Видавник: Грамота
Сторінок: 176
Формат: А6
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2021
Особливість: Учням 11 класів
Надруковано: Київ
Ціна:
55,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Міні конспекти для підготовки до ЗНО 2021 з української літератури автор Олександр Авраменко (Грамота, Київ, 2021

Для якісної підготовки до ЗНО 2021 ми пропонуємо купити дешево посібник Авраменка Олександра «Українська література. Міні-конспекти для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання» видавництва «Грамота» міста Києва (випуск 2021 року).

Читання художніх творів української літератури в повному обсязі перед ЗНО – це, безумовно, дуже корисна справа. Але ж їх дуже багато накопичилося за 6-7 років ознайомлення зі всім курсом, і все перечитати в останні дні – просто нереально. Який же вихід?

Слід починати читати за кілька місяців і паралельно придбати турботливо підготовлену автором багатьох підручників, Авраменком О. М., невеличку збірочку: «Українська література. Міні-конспекти для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання», якою зайнятися безпосередньо перед здачею ЗНО 2021. Що ж вона собою являє?

Матеріал посібника якраз призначений для підготовки до цього іспиту після прочитання всіх необхідних художніх творів. Спочатку подається зміст представленої літератури. Основну частину збірника складає таблиця, в якій указується розділ української літератури, автори й основні вивчені твори в ньому, а далі – багато літературних понять із цієї теми, ключових слів (які цілком можуть зустрітися в завданнях) за конкретними творами, відомості про літературний рід, жанр, особливості стилю письменника; вказуються герої твору, тема та ідея, короткий зміст, багато цитат, можливих афоризмів, за якими в завданнях ЗНО 2021 слід пізнати автора чи героя, встановити якісь важливі слова-характеристики тощо.

Якщо тексти творів справді були прочитані, то весь цей матеріал у комплексі нагадає їх за короткий термін підготовки. Читаючи цитати, слід звертати увагу на всебічні (що зустрічаються) характеристики героїв, їхні яскраві репліки. Даний посібник складала людина, яка є членом комісії із ЗНО, тому вона добре розуміється на його завданнях і належним чином готує до них школярів.

У кінці посібника містяться літературні диктанти, які також слід обов'язково опрацювати.

Посібник «Міні-конспекти для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання» О. М. Авраменка, видавництва «Грамота», можна використовувати вчителям на звичайних і контрольних уроках у 9–11 класах.

Замовити даний посібник у будь-якій кількості Ви можете в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Ми чекаємо на Ваші повідомлення!

 

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MjhkNz