Главная » ДОВІДНИКИ І ПОСІБНИКИ » УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА » Мегазбірка найновіших учнівських творів + підготовка до ЗНО,


        

Мегазбірка найновіших учнівських творів + підготовка до ЗНО,

Мегазбірка найновіших учнівських творів + підготовка до ЗНО, 5-11 класи + CD-диск з єлектронною версією попередніх видань учнівських творів за 12 років + Українське ділове мовлення. (КОМ

Відсутній

 

Артикул: 978-966-429-242-6
Видавник: Школа
Ціна:
70,00 Грн

Ця збірка відрізняється від існуючих аналогів змістом і побудовою. Крім самих творів, до неї включено розгорнуті плани, контрольні питання творчого характеру та зразки відповідей на них, які можуть стати основою для докладнішої відповіді або написання твору. У збірці запропоновано матеріали для зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО): рекомендації, зразки можливих смислових блоків тем, а також кілька творів до кожного з них.    Усі творчі роботи розміщено згідно з програмами, наведено алфавітний покажчик авторів та творів.    Призначення цієї книги — стати добрим і корисним помічником батькам та вчителям шкіл, ліцеїв і коледжів.

Сучасне українське ділове мовлення Навчальнийпосібник для ВНЗ Н. Я. Косенко, Т. М. Вакуленко.

Посібник містить розділи, які вивчаються у курсі сучасного українського ділового мовлення (фонетичні, орфографічні, морфологчні, лексичні та синтаксичні особливості ОДС), а також важливі додатки (російсько-український словник сталих виразів, географічні назви, чоловічі й жіночі імена та по батькові тощо). Окремий розділ становить усне ділове спілкування (ділова бесіда, монологічне мовлення).    Матеріал посібника стане в пригоді студентам і школярам, абітурієнтам та вчителям, службовцям державних установ і всім, хто спілкується рідною мовою.

Видавник: Школа

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YjA4NWI