Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 5 КЛАС » МАТЕМАТИКА » Математика Зошит для самостійних і конт робіт 5 клас Роганін - Весна -


        

Математика Зошит для самостійних і конт робіт 5 клас Роганін - Весна -

Математика Зошит для самостійних і контрольних робіт Тест-контроль + Календарно - Тематичне планування За загальною редакцією Неліна 5 клас автор Роганін видавництво Весна

В наявності

 

Артикул: 978-617-686-565-0
Видавник: Весна
Сторінок: 96
Формат: 84x108
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Харків
Серія: Тест - Контроль
Ціна:
32,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Математика Зошит для самостійних і контрольних робіт Тест-контроль + Календарно - Тематичне планування За загальною редакцією Неліна 5 клас автор Роганін видавництво Весна.

Зошит для самостійних і контрольних робіт містить завдання у тестовій формі для поточного та періодичного контролю знань учнів на уроках математики у 5 класі. Неодмінною ознакою зошита є наявність самостійних і контрольних робіт, передбачених новою програмою 11-річної школи. Пропоноване навчальне видання допоможе вчителеві здійснити ефективний контроль над засвоєнням учнями навчального матеріалу, а учневі — зорієнтуватися у завданнях тестової форми та набути навичок швидкого та безпомилкового заповнення бланка відповідей. Крім того, школярі можуть використовувати зошит під час самостійної підготовки до роботи із завданнями у тестовій формі, самоперевірки своїх знань, умінь та навичок.Пропоновані тести розраховані на учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів математики.

Можливо замовити на нашому сайті за телефонами: +38(063)7879549.
При оптових замовленнях (на класи) – гнучка система знижок від ціни виробника, безкоштовна доставка по Україні.

Видавник: Весна

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NDFkOW