» Математика від автора Мерзляк
Математика від Мерзляка, Полонського, Якіра

Що таке популярність? Це високий ступінь затребуваності чогось або когось. Популярність прив'язана до певного відрізку часу.

Чи знав хтось, крім близького оточення, імена Мерзляка Аркадія Григоровича, Полонського Віталія Борисовича, Якіра Михайла Семеновича років 17 тому? Може, й знали, але не в такому постійному складі, схожому на міцну чоловічу дружбу. І з чого ж усе починалося?

Харківське видавництво «Гімназія» розпочало свою роботу з 1997 року. Протягом усього періоду до сьогодення воно готувало до друку навчальні посібники для дошкільних, шкільних та вищих навчальних закладів із повним методичним та дидактичним забезпеченням. Багатьом їхнім виданням було присвоєно гриф «Рекомендовано МОНУ».

Із року заснування у видавництві з'явилася згадана вище творча група фахівців і знайшла свою чарунку. А зараз... Серед безлічі підручників і посібників звичне око багатьох тисяч (а то й мільйонів!) школярів, учителів і батьків одразу вихоплює постать симпатичних допитливих дітей (хлопчика чи дівчинки) з підручником або крейдою в руках на обкладинці «Математики», а за ними – довжелезні сходинки до вершин знань або аркуші в клітинку з математичними символами. Трохи вище – знайомі прізвища.

Цей згуртований творчий колектив, який не часто допускає у свої лави інших авторів, складає підручники, збірники завдань і робочі зошити для 5–11 класів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл із математики, алгебри й геометрії. І звідки стільки натхнення береться?!

Причому, вони ставлять собі за мету давати не звичайні програмні знання, а  перевищувати їх хоча б «на сходинку» (хто на що спроможний). Не всім добре даються улюблені навчальні предмети названих авторів, але завдяки виданим ними посібникам школярі все ж таки знатимуть і вмітимуть більше.

На полицях нашої інтернет-крамниці «Шкільна література», гадаємо, знайдуться всі-всі зразки сучасних навчальних посібників авторів А. Г. Мерзляка, В. Б. Полонського й М. С. Якіра у виданні харківської «Гімназії». Замовляйте їх за віком Ваших учнів. А хто ще не знайомий із їхніми підручниками, обов'язково купіть! І збірники задач та контрольних робіт з математики (алгебри, геометрії) Вам так сподобаються, що Ви не захочете користуватись іншими.

Наші онлайн-консультанти зможуть підібрати для Вас і Ваших дітей будь-яку літературу. Звертайтеся!

 

MGE5MzlhMW