Главная » ПЛАКАТИ. ОФОРМЛЕННЯ КЛАСІВ » Математика в таблицях 4 клас Бакан Н.В. - Богдан -


        

Математика в таблицях 4 клас Бакан Н.В. - Богдан -

Набор плакатів Математика в таблицях 4 клас Бакан Н.В., Шост Н.Б. ( Богдан )

В наявності

 

Артикул: 2005000005954
Видавник: Богдан
Сторінок: 80
Формат: 690х490
Друк: Повноколір
Обкладинка: М'яка
Ціна:
499,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Набор плакатів Математика в таблицях 4 клас Бакан Н.В., Шост Н.Б. видавництва "Богдан" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Таблиці з математики для 4 класу — елемент дидактико-методичного комплекту, який рекомендується використовувати на уроках фронтально під час пояснення, закріплення, узагальнення знань, умінь і навичок учнів. Посібник укладено згідно вимогами Державного стандарту початкової загальної освіти та навчальної програми з математики. Він містить ілюстрований матеріал, що охоплює усі навчальні теми. Запропоновано теоретичний матеріал у вигляді правил, схем, пояснень. Подано зразки розв’язування задач, рівнянь, нерівностей; додавання, віднімання, множення, ділення багатоцифрових чисел; визначення порядку дій у виразах та знаходження їх значень; обчислення площі фігур, робота з діаграмами і т. п. Даний матеріал допоможе вчителеві узагальнити знання учнів, удосконалити й поглибити їх вміння, створити проблемну ситуацію на уроці та організувати пошукову діяльність четвертокласників. Учитель може використовувати таблиці один або декілька разів на певних етапах уроку з огляду на його цілі.

Набор плакатів Математика в таблицях 4 клас Бакан Н.В., Шост Н.Б. видавництва "Богдан" можна купити за телефонами:+380 637879549; +380 971899420.


Видавник: Богдан

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YzI4MDA