Главная » ПЛАКАТИ. ОФОРМЛЕННЯ КЛАСІВ » Математика в таблицях 3 клас Шост Н.Б. - Богдан -


        

Математика в таблицях 3 клас Шост Н.Б. - Богдан -

Набор плакатів Математика в таблицях 3 клас Шост Н.Б. ( Богдан )

В наявності

 

Артикул: 2005000003219
Видавник: Богдан
Сторінок: 72
Формат: 690х490
Друк: Повноколір
Обкладинка: М'яка
Ціна:
345,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Набор плакатів Математика в таблицях 3 клас Шост Н.Б. видавництва "Богдан" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Таблиці з математики для 3 класу — елемент дидактико-методичного комплекту, який рекомендується використовувати на уроках фронтально під час пояснення, закріплення, узагальнення знань, умінь і навичок учнів. Посібник укладено відповідно до нової навчальної програми Міністерства освіти і науки України та чинних підручників з математики. Він містить ілюстрований матеріал, що охоплює теми: «Нумерація трицифрових чисел», «Додавання і віднімання в межах 1000», «Множення і ділення в межах 1000», «Числові та буквені вирази», «Рівняння і нерівності», «Величини», «Задачі», «Геометричні фігури та їх властивості». Запропоновано теоретичний матеріал у вигляді правил, схем, пояснень. Подано зразки розв’язування задач, рівнянь; додавання і віднімання та множення і ділення чисел у межах 1000; позначення частини числа дробом; розв’язування задач на знаходження периметра трикутника і т.п. Посібник містить схеми задач, які можна доповнювати різними числовими даними. Даний матеріал допоможе вчителеві узагальнити знання учнів, удосконалити й поглибити їх уміння, створити проблемну ситуацію на уроці та організувати пошукову діяльність третьокласників. Учитель може використовувати таблиці згідно з календарним планом один або декілька разів на певних етапах уроку з огляду на його цілі.

Набор плакатів Математика в таблицях 3 клас Шост Н.Б. видавництва "Богдан" можна купити за телефонами:+380 637879549; +380 971899420.


Видавник: Богдан

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YzE5Y2Vm