Главная » ПІДРУЧНИКИ 6 КЛАС » МАТЕМАТИКА » Математика Учебник 6 класс русский Тарасенкова Богатырёва - Освита -


        

Математика Учебник 6 класс русский Тарасенкова Богатырёва - Освита -

Математика підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою Н. А. Тарасенкова, І. М. Богатирьова, О. М. Коломієць, З. О. Сердюк. видавництво Освіта

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-304-4
Видавник: «Освіта»
Друк: Повноколір
Ціна:
250,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник «Математика» для 6 класу авторів Н. А. Тарасенкової, І. М. Богатирьової, О. М. Коломієць, З. О. Сердюк розроблено згідно з вимогами Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти (друге покоління), який набирає чинності з 1 вересня 2013 р., та нової програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів. Підручник став переможцем Всеукраїнського конкурсу підручників для ЗНЗ у 2012 р. Він науково коректний, доступний, гарно оформлений і зручний у використанні.

У структурі підручника 5 розділів («Подільність натуральних чисел», «Звичайні дроби та дії з ними», «Відношення і пропорції», «Раціональні числа та дії з ними», «Вирази і рівняння»), вступне слово до учнів відповіді, предметний покажчик. Кожен розділ розпочинається переліком передбачуваних пізнавальних результатів у рубриці «У розділі дізнаєтесь».

Розділи підручника поділено на параграфи. У кожному параграфі міститься: основний навчальний матеріал; додаткові відомості у рубриці «Дізнайтеся більше»; запитання для повторення вивченого в межах параграфа у рубриці «Пригадайте головне»; система задач чотирьох рівнів складності (рубрика «Розв’яжіть задачі»), яка завершується окремими блоками завдань, «Застосуйте на практиці» та «Задачі на повторення».

Видавник: «Освіта»

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NGNjYjNlY