Главная » ЗНО 2021 » Математика Комплексні варіанти завдань у тестовій формі Істер О. - Абетка -


        

Математика Комплексні варіанти завдань у тестовій формі Істер О. - Абетка -

Комплексні варіанти завдань у тестовій формі (20 варіантів) з математики до ЗНО О. Істер ( Абетка )

В наявності

 

Артикул: 978-617-539-315-4
Видавник: Абетка
Ціна:
100,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Недорого купити «Комплексні варіанти завдань у тестовій формі з математики. Зовнішнє незалежне оцінювання» Олександра Істера, видавництва «Абетка» міста Кам'янця-Подільського, можна в нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM». Ми розробили постійну систему знижок для вчителів, зареєстрованих та оптових покупців, освоїли всі сучасні шляхи доставки навчальної літератури і прагнемо до співпраці зі всіма, хто хоче бути розумним і комунікабельним.

Математику в школі вивчають із 1 класу. Після 4 класу діти складають ДПА. Решта матеріалу підлягає наступним державним підсумковим атестаціям і зовнішньому незалежному оцінюванню. Алгебра й геометрія – це складові математики.

Вивчивши і врахувавши принципи побудови комплексних тестових завдань для ЗНО, автор Істер О. С. у видавництві «Абетка» уклав книгу обсягом 228 сторінок під назвою «Математика. Комплексні варіанти завдань у тестовій формі ЗНО». Увесь матеріал, що охоплюється будь-якими іспитами, у цій книзі має своє місце в різних формах: пошук однієї відповіді, знаходження відповідностей, розв'язування прикладів і задач.

Посібник містить 20 варіантів різнорівневих тестових завдань у форматі ЗНО. До половини з них у книзі подається повне розв'язування (до одного із двох подібних варіантів), а до всіх без винятку завдань друкуються відповіді для самоконтролю.

Пройшовши самостійне пробне тестування за даним навчальним посібником, випускник чи то абітурієнт відчують у собі неабиякі сили і впевненість у позитивному складанні ДПА й ЗНО.

Збірники тестових завдань Олександра Істера купують учителі математики й використовують поданий у них матеріал для проведення самостійних і контрольних робіт, а також – на будь-якому уроці для закріплення вивченого. Даними посібниками нерідко користуються старшокласники для підвищення власного рівня розвитку та в період підготовки до ДПА.

Замовляйте ці чудові збірники просто зараз онлайн чи за телефонами й не забувайте про мудру приказку: «Важко в навчанні – легко в бою»!

Успіхів Вам у складанні ЗНО і в усьому!

 

Видавник: Абетка

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MjYxMjg