Главная » ЗНО 2021 » Математика Довідник + тести Повний повторювальний курс О. Істер - Абетка -


        

Математика Довідник + тести Повний повторювальний курс О. Істер - Абетка -

Повний повторювальний курс з математики. Довідник, тестові завдання для підготовки до ЗНО О. Істер ( Абетка )

В наявності

 

Артикул: 978-617-539-302-4
Видавник: Абетка
Ціна:
140,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Навчальний посібник «Математика. Довідник + тести. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО 2020 та ДПА» Істера О. С. чекає на своїх покупців у нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Купити даний посібник за собівартістю, зі знижкою при замовленні оптової партії товару, можна в необмеженій кількості.

Характеристика довідника, тестових завдань з математики Істера О. С.

Ця велика книга із м'якою ламінованою обкладинкою, загальною кількістю – 576 сторінок, містить усе необхідне для одинадцятикласника, який прагне гідно скласти випускні й водночас вступні іспити на зовнішньому незалежному оцінюванні. Тут є все важливе для повторення й тести для перевірки власних знань і умінь.

Автор Істер О. С. у видавництві «Абетка» (місто Кам'янець-Подільський) склав універсальний навчальний посібник із математики «Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА. Довідник, тестові завдання», у якому послідовно розмістив необхідний теоретичний матеріал (який уже зустрічався й обов'язково зустрінеться в більшості тестових завдань із ДПА та ЗНО) для повторення із загального розділу «Математика», з алгебри та геометрії.

Подача матеріалу супроводжується великою кількістю формул, зменшених креслень, графіків, які, по-перше, незамінні при вивченні даних тем, і по-друге, будуть необхідні при виконанні завдань із ЗНО та ДПА. Отже, їх також треба опрацьовувати.

У кінці кожної з повторюваних тем друкуються групи тестових завдань різного рівня складності, схожі за структурою на атестаційні. Випускники зможуть на практиці перевірити набуті знання та ще й пересвідчитися у правильності своїх рішень, бо всі відповіді з метою самоконтролю надаються наприкінці навчального посібника. У разі незадовільного виконання тестів можна поновити теоретичні знання з певного матеріалу.

Книжка «Математика. Довідник + тести» Олександра Істера може бути корисною не лише випускникам під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, але і вчителям та всім учням із різнобічним використанням під час навчання в багатьох класах та при виконанні контрольних робіт різного рівня.

Якісна підготовка до ЗНО (ДПА) з математики з довідником від SCHOOLDREAM.

Замовити й навіть отримати чудовий навчальний посібник з математики для підготовки до ЗНО «Повний повторювальний курс» можна не виходячи з дому, сплативши відповідні кошти за доставку товару.

Пишіть нам або телефонуйте! Ми на зв'язку – майже цілодобово!

Замовлення довідника за телефонами:

+380 637879549;

Видавник: Абетка

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MWEzNmYzZm