Главная » ЗНО 2021 » Математика довідник підготовка до ЗНО А. Капіносов - ПІП -


        

Математика довідник підготовка до ЗНО А. Капіносов - ПІП -

Довідник з математики підготовка до ЗНО А. Капіносов, Г. Гап’юк ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 9789660725591 9789660732704
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 368
Формат: А 5
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2017
Ціна:
120,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Довідник з математики підготовка до ЗНО А. Капіносов, Г. Гап’юк видавництва "ПІП" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Довідник призначений для підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів та абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання. Його укладено відповідно до чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з математики. Метою посібника є надання практичної, методичної та психологічної допомоги учням у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

У книзі міститься довідковий теоретичний матеріал, приклади розв’язання задач і вправ і завдання з усіх тем шкільного курсу математики. Завдання кожної теми складаються з чотирьох частин. Перша частина містить довідковий теоретичний матеріал і зразки розв’язання вправ. Друга частина — тестові завдання із п’ятьма варіантами відповідей, з яких лише один правильний. Усі завдання розміщені в послідовності зростання складності. Третя частина містить завдання, які передбачають установлення відповідності між деякими математичними поняттями, позначеними цифрами 1-4, та їхніми властивостями, позначеними буквами А-Д. У четвертій частині вміщено тестові завдання відкритої форми — самостійне знаходження відповіді у вигляді десяткового дробу.

Довідник з математики підготовка до ЗНО А. Капіносов, Г. Гап’юк видавництва "ПІП" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NGVmYjBi