Главная » ДОВІДНИКИ І ПОСІБНИКИ » МАТЕМАТИКА » Математика Довідник для абітурієнтів та школярів О. Гайштут - Літера -


        

Математика Довідник для абітурієнтів та школярів О. Гайштут - Літера -

Довідник з математики для абітурієнтів та школярів. Підготовка до ДПА та ЗНО О. Г. Гайштут, Р. П. Ушаков, О. А. Шамович ( Літера )

В наявності

 

Артикул: 978-966-178-904-2
Видавник: Літера
Сторінок: 624
Формат: 100х70
Друк: Монохром
Обкладинка: Тверда
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Київ
Ціна:
230,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити за видавничою ціною навчальний посібник «Математика. Довідник для абітурієнтів та школярів. Повний курс підготовки для вступу до вищих навчальних закладів», який підготували автори О. Г. Гайштут, Р. П. Ушаков та О. А. Шамович у видавництві «Літера ЛТД» міста Києва, можна в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література».

Сам випускник не в змозі вибрати за різними підручниками багатьох років навчання найактуальніші теми, та й часу в нього для цієї підготовки не вистачить. Тому найкращий і найзручніший варіант повторення математики для складання ЗНО й ДПА – це скористатися готовим довідником.

Що ж являє собою цей чудовий навчальний довідник з математики?

Пропонований нами довідник з математики загальним обсягом 624 сторінки автори Гайштут О. Г., Ушаков Р. П. та Шамович О. А. уклали в суворій відповідності до тем програми ЗНО, й до неї увійшли алгебра, тригонометрія, математичний аналіз, планіметрія і стереометрія. Причому, деякі теми автори подавали трохи ширше, ніж цього вимагає шкільна програма.

Звичайно, для здачі зовнішнього незалежного оцінювання самого теоретичного матеріалу буде замало. Тому в навчальному посібнику видавництва «Літера ЛТД» обов'язково паралельно подається розв'язування рівнянь, задач тощо з прикладами й порадами для абітурієнтів. Розв'язання надаються не всі, а лише типові.

Повторивши весь теоретичний матеріал і розв'язавши запропоноване у книзі «Довідник із математики для абітурієнтів та школярів. Повний курс підготовки для вступу до вищих навчальних закладів», випускник упорається з будь-яким тестовим і практичним завданням.

Даними довідниками можуть користуватися не лише абітурієнти, але й студенти і старшокласники під час навчання й підготовки до ДПА в 9-му та 11-му класах. Теоретичним матеріалом і особливо – задачами також користуються вчителі математики протягом багатьох років викладання.

Якісна підготовка до ЗНО та ДПА з довідниками від SCHOOLDREAM.

Шановні покупці, замовляйте посібники «Математика. Довідник. Повний курс підготовки до ЗНО» Гайштута, Ушакова в необмеженій кількості й отримуйте чудові знижки та універсальний матеріал для підготовки. Ми виконаємо замовлення швидко й за будь-якою адресою.

До зв'язку!

Телефонуйте: +380 637879549

 

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YzNhNjJmO