Главная » ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ » МАТЕМАТИКА » Математика для малят Робочий зошит для дітей 4 років Гнатківська О.М. - ПІП -


        

Математика для малят Робочий зошит для дітей 4 років Гнатківська О.М. - ПІП -

Математика для малят Робочий зошит для дітей на 4 році життя Гнатківська О.М., Хребтова Н.Р. Серія «Рік зароком, крок за кроком» ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 9789660729421
Видавник: ПІП
Ціна:
30,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Коли малюкові виповнюється 3 роки, його починає цікавити все, що відбувається довкола, Дитина пильно спостерігає, наполегливо пізнає, досліджує і, як результат, розвивається. Цей посібник допоможе маляті в ігровій формі пізнавати елементарні математичні поняття, формувати певні практичні навички.На четвертому році життя малюк навчиться порівнювати предмети за різними ознаками (розміром, формою), зіставляти групи предметів за кількістю (більше, менше, порівну), лічити в межах 5.У процесі роботи з посібником у дитини формуватимуться вміння орієнтуватися в просторі (ліворуч, праворуч, над, під, високо, низько, далеко, близько, угорі, унизу), у напрямах руху (вгору, вниз, наліво, направо). Завдання посібника сприятимуть засвоєнню понять «спочатку», «потім», допоможуть зорієнтуватися у визначенні частин доби (ранок, день, вечір, ніч).Значна частина завдань має практичну спрямованість: «проведи лінії», «замалюй», «постав крапки», «обведи лінією» тощо. Виконання завдань ґрунтується на принципі «від простого до складного» та передбачає послідовну посторінкову роботу із зошитом. Урізноманітнити роботу із зошитом, підтримати інтерес до виконання завдань та водночас вивчити кольори допоможуть різнобарвні наліпки.Формулювання всіх завдань слід читати дитині виразно та допомогати їй зрозуміти, як їх виконувати. Під час заняття кожні 5-8 хвилин варто робити перерву. За одне заняття достатньо виконати завдання однієї сторінки. Якщо дитина втратила інтерес до роботи, то не варто наполягати на її продовженні. Важливо знайти індивідуальний темп для кожного малюка, щоб заняття приносили йому задоволення.Дорослим варто бути терплячими і доброзичливими, вислуховувати міркування дитини, не нав’язувати правильної відповіді. Заняття слід організовувати так, щоб дитина навчалася граючись. У цьому допоможуть герої Грайлик і Веселинка, які супроводжуватимуть малюка упродовж усього зошита, даватимуть слушні поради, залучатимуть до спільної діяльності.Не забувайте похвалити дитину, підбадьорюйте та заохочуйте її різноманітними наліпками. Працюйте разом з малюкою, використайте унікальний шанс спостерігати за його розвитком, активно впливати на цей процес і радіти успіхам!

Видавник: ПІП

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MDVkN