Главная » ПІДРУЧНИКИ 4 КЛАС » МАТЕМАТИКА » Математика 4 клас підручник М.В. Богданович, Г.П. Лишенко - Генеза -


        

Математика 4 клас підручник М.В. Богданович, Г.П. Лишенко - Генеза -

Підручик з математики для 4 класу М.В. Богданович, Г.П. Лишенко ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0599-6
Видавник: Генеза
Сторінок: 176
Формат: 70x100
Друк: Повноколір
Ціна:
150,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити за оптовою ціною підручник «Математика. 4 клас», який підготували автори М.В. Богданович, Г.П. Лишенко у видавництві «Генеза» міста Києва, можна в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література».

Що ж являє собою цей рекомендованой МОН підручник з математики?

Підручник з математики для 4 класу має тверду обкладинку, об’єм - 176 сторінок.

Усі уроки, вміщені у підручнику авторів М.В. Богдановича, Г.П. Лишенко, мають єдину структуру. Перші завдання уроку дають змогу вчителеві створити позитивний настрій уроку (приказки, прислів’я, вислови стародавніх мислителів та видатних людей, віршовані девізи уроків), організувати "математичну розминку" або повторити матеріал, необхідний для подальшої роботи.

Нумерація чисел у концентрі "Мільйон" розглядається через уведення нової лічильної одиниці, лічбу новою лічильною одиницею, порівняння, додавання й віднімання (множення та ділення) чисел, поданих у новій лічильній одиниці. Серед арифметичних дій на основі нумерації розглядається не лише додавання і віднімання на засадах порядку слідування чисел при лічбі або десяткового складу чисел. Наприклад, при вивченні арифметичних дій на основі нумерації трицифрових чисел формується вміння виконувати множення і ділення шляхом укрупнення розрядних одиниць, множення та ділення із застосуванням правил множення числа на добуток і ділення числа на добуток. Це є доцільним і виправданим з точки зору загального уявлення про десяткову систему числення. У концентрі "Мільйон" нумерація багатоцифрових чисел розглядається як побудова десяткової системи числення, а не через нарощування розрядів, що дозволяє заощадити час на вивчення інших питань програми.

Вивчення усних прийомів множення і ділення (позатабличних) в підручнику з математики в 4 класі розпочинається з ознайомлення із діленням з остачею, тоді як це питання було останнім у темі в попередній програмі. Це є корисним, по-перше, з огляду на те, що ділення з остачею виконується на основі змісту дії ділення на вміщення, і таким чином, ми ще раз маємо нагоду звернутися до конкретного змісту дії ділення; по-друге, ділення з остачею є основою письмового ділення, яке являє собою ланцюжок ділень з остачею, і для його повноцінного засвоєння потрібний час.

Письмові прийоми додавання і віднімання опановуються в концентрі "Тисяча", і засвоєні алгоритми "переносяться" на числа в межах мільйона. Письмове множення та ділення пропонується на матеріалі трицифрових чисел, і засвоєні алгоритми також "переносяться" на числа в межах мільйона. Вивчення усних і письмових способів додавання, віднімання, ділення і множення відбувається за єдиною схемою з використанням вже відомих учням правил та способів обчислень.

Наявність зорових опор дає змогу учням 4 класу засвоїти матеріал уроку на рівні розуміння і сприяє кращому його запам’ятовуванню. При вивченні письмових обчислень у підручнику видавництва "Генеза" пропонується зразок запису (виконаний на розліновці) і зразок міркувань. Система вправ для формування обчислювальних навичок подана за принципом "від простого до складного". Мають місце різні форми цих завдань: числові вирази, ланцюжки обчислень, завдання, подані в таблицях, схемах, буквені вирази.

Якісна підготовка до ДПА з підручниками від SCHOOLDREAM.

Шановні покупці, замовляйте підручник «Математика для 4 класу" авторів М.В. Богдановича, Г.П. Лишенко видавництва «Генеза» в необмеженій кількості й отримуйте чудові знижки та універсальний матеріал для підготовки. Ми виконаємо замовлення швидко й за будь-якою адресою.

До зв'язку!

Телефонуйте: +380 637879549; +380 971899420.

 

 

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YTViODM2